Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon élő arab lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon élő arab lányt lehetetlen befűzni alkalmi szexre?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 12:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%

5# Az arab származásúak szinte mindegyike a saját vallását, kúltúráját gyakorolja függetlenül attól, h hol él. Akkor is ha itt vagy épp Svédországban született. Ha magától esetleg nem tenné akkor a családja, ismerősei, stb rákényszeríti.

Ha esetleg azt kérdeznéd, h honnan szedem ezt: látom, tapasztalom. Svéd.o-ban élek ahol az elsőosztályos kislány fején is rajta van a csuha, ahol megfenyegetik a tanárt ha le meri vetetni, ahol a saját lányát megöli ha szerinte szégyent hoz az iszlámra, ahol a saria törvények erősebbek mint a svéd. Stb..

És ez kb. mindenhol így van ahol megjelennek.

A rasszizmus fogalmának meg utána kellene nézni mielőtt csak úgy belököd..

2022. okt. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
88%

Jól van hagyjuk már ezt… :D Attól mert arab lány, még lehet bármilyen. Tény én meleg vagyok, ezért inkább az arab/ más etnikumú muszlim srácokról tudok nyilatkozni. Tele vannak a velük a társkereső appok, tinder, grindr hemzseg a már nyugat-európai országban született, vagy Európán kívülről érkezett srácoktól, legtöbbjük egyetemista. Sokkal nyitottabbak, vagy egyáltalán nem követik az iszlámot és nyíltan kiröhögik az egészet, vagy követik de a saját képükre formálják úgy hogy megfeleljen az igényeiknek, a modern világnak (mint ahogy a keresztények nagy része is így tesz). Volt arab srác akivel szexeltem, hajnalban ott mocorog, kérdezem most hová mész? Megy imádkozni. Ja, oké… Aztán reggel elmagyarázta, hogy a kettő megfér egymás mellett. Én nem vagyok teológus, de ő így értelmezte, aztán van aki máshogy.

Nekem az is világos volt, hogy sokakra csak rákényszerítik saját országukban ezeket a sztrikt vallási normákat, a színfalak mögött ugyanúgy megy az össze-vissza kefélés, vagy a meleg dolgok akár csak a lényeg hogy ne derüljön ki, de ha Európába kerülnek már nem kell ettől tartani. Aztán sok helyen a helyi népek szokásjoga nem is feltétlen kompatibilis a sariával, de az előbbi érvényesül. Például Pakisztánban, Afganisztánban bevett szokás hogy a férfiak fiatalabb férfi szeretőt tartanak. Mondta egyik srác hogy volt falu ahol mindenki tudta hogy ez a két pasas együtt van és senkit nem érdekelt. Szerintem sok arab lány is ugyanúgy nyitott mint egy random magyar.

2022. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!