Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy nem csak a vagyoni helyzetem miatt szexel velem?

Figyelt kérdés

Van egy olyan egzisztenciám, amivel nem panaszkodhatok, de ezzel sose szoktam villogni, sőt kifejezetten rühellem a felvágós, észjátszó, egoista alakokat. A felfogásom az, hogy a Rolex óra és a békás óra pontosan ugyanúgy megmutatja az időt, ráadásul az utóbbin bezzeg még béka is van, mennyivel királyabb már??!! Átlagosan, laza szerkókba öltözködöm, semmilyen módon nem szeretem a hivalkodást. Egyedül az autóm ami különlegesebb, nem hagyományosabb, mert ahogy megláttam, azt vinni akartam.


Van egy lány, akivel elkezdtünk összejárogani, nagyon figyelmes, gondoskodó, elég eszeveszetten szoktunk szexelni is, szóval jól érezzük magunkat. Soha nem tett megjegyzést, semmilyen szinten nem tett utalást, pláne követelőzést, hogy neki ilyen vagy olyan cucc kéne, szexi rucikat, "játékszereket" vettünk maximum. Kölcsön se kért soha (ennek ellenére volt hogy néhányszor kisegítettem, de azt is csak nagyon vonakodva fogadta el végül, és vissza is adta, amint tudta).


Honnan tudhatom, hogy a vagyoni helyzet miatt vagy a személyes vonzalom miatt találkozgat velem?



2022. okt. 21. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok?
2022. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha vonakodva fogadta a segítséget és nem is használ ki anyagilag, legalábbis így jön le, akkor nem hinném hogy az anyagiak miatt van veled. Ha így lenne akkor teljesen másképp állna hozzá a dolgokhoz.
2022. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1: korai 30-asok mind a ketten.

#2: köszi, nekem is ez a következtetésem, csak kíváncsi vagyok, más mit gondol.

2022. okt. 21. 16:52
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Én 15 évesen szexeltem először egy nővel.

Vagyis lúzer vagy.

2022. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4: szerintem az a lúzer, aki funkcionális analfabéta és még olvasni sem tud.

Ki mondta, hogy az illető első nő az életemben? :D Csak ezzel se akarok felvágni. Menjél, pihenjél inkább :D

2022. okt. 21. 17:09
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Emberismeret és idő... más sajnos nem segít. Ha anyagilag nem használ ki akkor tartsd vele a kapcsolatot amíg nem tapasztalod az ellenkezőjét, ennyi. Ha úgy látod kezd a zsebedben turkálni és lehúzogatni (pl. fantasztikus befektetési ajánlattal talál meg) akkor kioffolod.
2022. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
kamuzd be hogy hitelre van a lakas vagy az auto vagy ilyesmi. nezd mit reagal
2022. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó a szex nem hiszem, hogy a pénzre megy. 25L
2022. okt. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8: nem hinném, ha jó a szex, az felülír mindent. Vagy más szóval, nem vagyunk ösztönlények (már aki...), hogy csakis a szex legyen a legfontosabb összekötő pont és minden más másodlagos.


Persze fordítva én is igaznak látom, hogy ha nem jó a szex, még a legjobb, legnyugisabb kaocsolatot, házasságot, stb is gallyra teheti.

Ilyen téren is megvan az összhang, a közös nyitottság akár olyan dolgok felé is, ami csak keveseknek férne bele. Szóval ilyen téren is jól egymásra találtunk.

2022. okt. 22. 08:10
 10/14 anonim ***** válasza:

9


Félre értesz. Egy nő szerintem akkor tudja igazán élvezni a szexet ha érez valami vonzalmat. A férfinek szintén akkor jó igazán ha a nő is élvezi. Nyilván pasiként egy lyukat láttok. De azért ha egy nő élvezi, ő nem azért, mert csak a falloszon jár az esze

2022. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!