Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit érdemes csinálni, ha a...

Mit érdemes csinálni, ha a vagyoni helyzetem miatt elutasítják a barátságom?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon szegény vidéki családból költöztem Pestre és emiatt sokan elutasítják a barátkozást velem.


Volt olyan, akiről tudom, hogy barátkozott volna velem, de a barátai ellenjavalltnak tartották az ismertségünket és emiatt lelépett.


Mit kell ilyenkor csinálni? Mekkora vagyont/jövedelmet érdemes igazolni ahhoz, hogy barátkozzanak?



2020. ápr. 7. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem biztos, hogy nem az anyagi helyzeted miatt nem barátkozik veled senki. Más van ott a háttérben! Mesélj csak szépen.
2020. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Felszínes egy társaság lehet... Örülj neki távol tudod őket magadtól.

Ha valaki nem ingyenélő (a barátai lehúzásából áll neki a barátság "van egy cigid", "adj egy kortyot" stb.) akkor egy normális értékrenddel bíró számára nem fontos az anyagi helyzeted.

2020. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Adj magadra most(diákmunka) és élj boldogan.(úgy vettem, hogy egyetemistaként kérded, de ha nem akkor is ilyesmi az út)
2020. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Felszínes idiótákkal nem kell barátkozni. Nem vesztettél semmit.

Aki barátkozni akar, az meg nem fog tőled kereseti igazolást kérni.

2020. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Igazi barátságban nem számit hogy kinek mennyi a pénze. Ha számit, az nem barátság, legfeljebb érdekkapcsolat. Ami sz@rt se ér emberileg.
2020. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Azért nemhiszem, hogy csak olyan emberek léteznek akik a pénzed miatt nme barátkoznának veled. Engem pl teljesen hidegen hagy hogy kinek milyenek az anyagi dolgai. Ha nem vagy nagyon élősködő vagy olyan aki elvárja hogy mindent más fizessen neki akkor nemtudom mi a helyzet de ahogy az előző is mondta, meglehet, hogy te vagy a cinkos. Mondjuk Pesttől eléggé távol lakok szóval lehet ott másabb az emberek hozzáállása a dolgokhoz😄
2020. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

#6-os vagyok

Előző helyett első csak mikor írtam akkor az előző az első volt😄😄

2020. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadhoz hasonló barátokat, társaságot.
2020. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Tovább keresgélni potenciális valódi barátokat, akik remélhetőleg nem lesznek ennyire anyagiasak, felszinesek
2020. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen gondolkodásmódod miatt akkor se barátkoznék veled ha te lennél a 6+ milliárdos lottónyertes. Nem az anyagi helyzet alapján választom a barátaimat.
2020. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!