Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől fájhat? A barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat? A barátnőmmel nem tudok együtt lenni mert annyira fáj neki a legutóbbi óta. Pedig nagyon nedves volt én meg átlagos mérettel rendelkezem, néha picit tágnak is éreztem.

Figyelt kérdés
Ő diktált és kőkeményen meglovagolt, közben nem érzett fájdalmat

#szex #együttlét #Fajdalomt
2022. okt. 21. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Lehet kidörzsölte, felsértette a túl heves szex. Velem is volt már olyan, hogy közben a nagy hévben és élvezettől nem éreztem semmit, sőt még utána sem ameddig bennem volt az az eufórikus érzés. Vagy ha éreztem is, hogy kicsit fáj az agyam figyelmen kívül hagyta mert az élvezet sokkal nagyobb volt. Aztán mikor elmúlott az extázis akkor jött az 'Uh, b*sszus, de fáj ott máskor óvatosabb leszek' érzés
2022. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a durvulástól felsértett valamit. Hagyjatok ki egy hetet, addig gyógyuljon.
2022. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Primafucort kenőcs vagy krém. Vény alapján adják ki, viszont bacillus és gombaölő is.


Nekem is volt ilyen, páromnak sem átlag a mérete és nagyon vastag is. Volt, hogy felsértett, utána ezzel kentem és megszűnt a probléma. Ilyenkor érdemes neked is kezelni magad, gyorsabban gyógyultok és mehet ismét a szex. :)

2022. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyjatok ki 2-3 napot. Előfordul, hogy megdörzsölte. Néha nekem is, amikor keményen csináljuk.


Olyankor kis szünet, míg helyrejön a hmásérülés.

2022. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4. Ez attól függ, neki mekkora és mennyire sérült meg. 2-3 nap nem mindig elég, hisz a sérülésen könnyen megtelepedhetnek a bacik. :/


3 voltam.

2022. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!