Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 28 éves nő vagyok, egy 42...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő vagyok, egy 42 éves férfival ismerkedem. Átlagos egzisztenciával rendelkezem, irodai munkát végzek, ő a sportban érdekelt, elég magasan kvalifikált. Szerintetek működhet? Részletek lent

Figyelt kérdés

Én egy ève lettem túl egy 6 éves kapcsolaton a fősulis szerelmemmel, meggyászoltam és lezártam a dolgot, ő néhány éve elvált, egyedül él, van két gyereke.

Kedves, jó humorú, férfias, intelligens, és tetőtől talpig úriember.

Szerintetek van értelme belevágni ebbe a kapcsolatba?


2018. febr. 25. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezt a döntést a GYK-n kapott válaszoktól teszed függővé, akkor nem érdemes.
2018. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyilvàn nem ettől teszem függővé, de érdekelnének más emberek szubjektív meglátásai, esetleg tapasztalatai.
2018. febr. 25. 13:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem készülj fel, hogy fogsz kapni itt hideget-meleget. Kitartást...
2018. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor akarsz gyereket.
2018. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akarsz gyereket? És ő?
2018. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, de a gyerekvállalást tényleg át kell gondolni. Egyfelől ő már nem olyan fiatal, másfelől pedig nem biztos, hogy 2 gyerek után akar újabbat.
2018. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Egy ilyen helyzetet több irányból is meg kell világítani, hátha akad olyan válasz is, ami ebben a kérdező segítségére lesz. Nyilván nem velünk akarja eldöntetni.


Kérdező, önmagában ez a korkülönbség még nem ok arra, hogy kizárd a kapcsolat lehetőségét. Sokkal inkább számít az, hogy a jövőbeni terveitek mennyire összeegyeztethetőek. Gondolok itt a gyermekvállalásra, ugyanis feltételezhetően te hamarosan szeretnél, neki már van kettő, mire oda jut a kapcsolat hogy belevágjatok, ő 45 lesz.

Ezen felül számít, hogy mennyire passzoltok össze, hogy az érdeklődési körötök eléggé egyezik-e, stb.

Ezzel együtt tudom, és a leírásod alapján te is tudod, hogy igen vonzó egy érett férfi udvarlása. Gondold át, hogy néhány év múlva, mikor az érett férfi még érettebb lesz, akkor is meg tudsz-e majd ülni mellette, elvègre te jóval fiatalabb leszel.

Ettől eltekintve működhet a dolog, de a buktatókat nem árt előre mérlegelni.

2018. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, épp a 7-es hozzászóló által is említett buktatók érdekelnének a leginkább. Én most elfogult vagyok, a jó oldalát látom a dolognak (kedves, udvarias, nem olyan éretlen, mint a kortársaim, stb.), az esetlegesen időközben felmerülő problémákat viszont nem tudom elképzelni, hogy mik is lehetnek. Ezért tettem fel a kérdést, hogy hátha egy külső szemlelő jobban átlátja a helyzetemet.
2018. febr. 25. 14:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Működhet, csak rajtatok múlik
2018. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Későbbi probléma lehet gyerekvállalás, volt feleség és 2 gyerek konfliktuslehetőség (főleg, ha neked is lesznek majd gyerekeid). Továbbá érdmes belegondolni, hogy 10-15 év múlva is vonzódnál-e vajon hozzá, amikor ő 52, te pedig 38 éves leszel. Érdemes átfutattni, hogy szexuálisan vajon rendben lesz-e így, mert bizonyos kor felett már nem biztos, hogy minden úgy működik egy férfinál.

Nagyjából ezek lehetnek gondok szerintem. De, ha a helyedben azért alaposan mérlegelnék, nem hinném, hogy ide is véletlenül tetted ki a kérdést. Ha annyira magával ragadott volna, akkor biztos nem gondolkodnál ennyit ezen...

2018. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!