Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az SmPixie BDSM társkeresőn a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az SmPixie BDSM társkeresőn a pénzért hirdető (többségében) dominák gyakorlatilag prostituáltnak számítanak, jól gondolom?

Figyelt kérdés

Oké, ott van a findom fétis, ahol a szub boldogan adózik az úrnőjének, de ez az esetek kb 1%-a.

A többi egy fizetős szolgáltatást vesz igénybe, ahol persze nem mindig dugás van, hanem fenekelés, alázás, cbt stb irányultságtól függően, többnyire erotikus/szexuális munka - pénzért.



2022. okt. 25. 00:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Az smpixien nem nagyon találni prostituált személyt. Akikre te gondolsz, szexmunkásoknak nevezzük, ők önszántukból folytatják a tevékenységet, nem bűncselekmény áldozatai.
2022. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
#11 prostituált = pénzért szexuális szolgáltatást végző. A szexmunkás is prosti. Az egy külön dolog, hogy nincs "menedzsere" hanem saját maga végzi az ipart, de a szolgáltatás attól még prostitúció.
2022. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
#10 értem, köszönöm. Azt hittem, az bűncselekmény, ha valaki eltart egy lányt. Nem vagyok elég jártas a témában ezek szerint.
2022. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#13 az nem bűncselekmény, sőt intézményesített formában feleségnek hívják 😂

Az bűncselekmény ha valaki elszedi egy prosti zsetonját - azaz saját magát tartatja el a másik testéből megkeresett pénzzel.

2022. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelem magam, ahogy nyakig felöltözve, alázom a faszit, elfenekelem, felöltözhet, távozhat, még csak a farkát se láttam, és ő hazafelé megnyalja a szája szélét és azt gondolja, mmm de jót prostiztam ma is. Én pedig majd beleroskadok az érzésbe, hogy árulnom kellett a testem. Másik alkalommal a nyelvével alapos sikamika ami a bakancsom sáros talpát illeti, ha érdemli, jutalomként esetleg lehet tanulni csizma sarkát szopni. Jobb napomon, ha már hazatakarodott, megengedem hogy a saját otthonában kiverje és felvételen bizonyítsa ahogy lassan elszopogatja a gusztustalan, büdös undormányát. Már a fantáziálgatástól is egy vérbeli prostinak érzem magam.
2022. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%

#15 bocs, te se láttál még BDSM szeánszot csak videóban. Kihagytad a felsorolásból a pasi farkának a gyötrését, az análizálását - márpedig ezt is igen sűrűn kérik a vendégek.

S igen, ha pénzért teszed prosti vagy. Egyébként akkor meg mi van? Nem kerül bele a személyidbe, s még jogszabály sem tiltja. Max. akkor ha nem fizeted be rá az áfát és az adód, de azt meg egyik k.rva sem szokta 😂

2022. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
15: és ha azt mondja a kuncsaft, hadd kerüljön elő a nyamvadt kis pöcörője, te elkezded kapkodni a levegőt, hogy mi a fenét képzel, nem vagy te prosti, még csak az kéne! A seggét is csak farmeren keresztül pálcázod meg.
2022. okt. 26. 16:31
 18/23 anonim ***** válasza:
71%

Ooo bocs, én nem tudtam, hogy minden ami bdsm, abban kötelezően benne van az anál. Vagy a cbt.


Egy szolgáltatónál azt lehet igénybevenni, ami nála elérhető, illetve azt lehet elővenni amire ő kiváncsi.

2022. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Elég összetett a kérdés mert prosti és prosti között is nagy a különbség.


És akkor az is kérdés prosti e az akinél nencs szex csak pl. fenekelés.


Van egy harmadik kategória aki terápiás fenekelest ad az már már orvos pszichológus meg az is lehet hogy tényleg az és van orvosi diplomáját is.


Tovább nehezíti az egészet fogalmilag hogy míg a prostitúció legalis lett a fenekelés meg párkapcsolatban sem az akkor se ha az illető beleegyezik.


Ingoványos talaj ez az egész jogilag fogalmilag egyaránt.

2022. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
23%
Kettes mi az a findom?
2022. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!