Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők nálatok első pillanatol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nálatok első pillanatol vonzóvá válik szexuálisan egy pasi,vagy azzá válik "kis"idő után, amikor már megismertétek?

Figyelt kérdés

Nagy átlagban a férfiaknál első látásból eldől, hogy szexelnének vagy sem az adott hölgyel.(Akinek nem inge ne vegye magára.)

A nők hogy vannak vele? Ők másképpen viszonyulnak a szexualitásához mint a férfiak azt hisszem.



2022. okt. 27. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Általában ahogy meglátom, első pillanatol.
Általában bemutatkozás után.
Általában small talk után.Nem sokal megismerkedésunk után
Általában kellenek közös élmények és jó beszélgetések.
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Kis ido utan
2022. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Sok idő Után.
2022. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Első látásra szerelem.
2022. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Sosem voltam még szerelmes
2022. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
A szimpátia gyökerei már az elején megvannak (ha mástnem tudat alatt), de az ismerkedés során dől el, lesz-e hozzá vonzalom, vágy és bizalom.
2022. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális vonzalom nálam első látásra megvan van nincs. Ebből vagy alkalmi szex lesz, vagy esetleg tovább haladunk.

A szerelemhez kell az idő, randi, élmények, beszélgetés. Egy komolyabb kapcsolathoz nem feltétlenül kell, hogy a másikat elsőre vonzónak találjam szexuálisan.

2022. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp se első látásra. Lehet hogy megtetszik, de nem érzek iránta szexuális vonzalmat. Kis idő után már elkezdek vele fantáziálni, de ez még mindig nem azt jelenti, hogy ha ott lenne az alkalom, és elkezdene közeledni felém, akkor belemennék. Ez a vonzalom még elég sokáig csak gondolati síkon marad, aztán lehet átrakni a valóságba.
2023. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok de volt olyan hogy pár beszélgetés után ágybabújtunk és szex után "odatolatott" hozzám kiskifli nagykifli pózban.

Ott én azonnal éreztem hogy nekem kell ez a nő!

Még nem volt ilyen nekem előtte soha sem.

Össze is jöttünk.

2023. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Én nem feküdnek le senkivel csak zsrt mert jól néz ki. Ha belül rohad megundorodom tőle. Nekem kell az idő. Nyilván látom hogy jól néz ki de vágy nincs.
2023. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez lehet így is, úgy is.

Pl volt már olyan, hogy nagyon megtetszett egy pasi, de hamar kiderült, hogy egy orbitális gyökér.

De volt olyan is, aki rettentően unszimpi volt, de később, miután megismertem, majd’ megevett utána a fene

2023. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!