Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy nős férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nős férfit minden jó volt ,hetekig beszeltunk de nem tudom mi történt eltűnt az első találkozás után. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Hetekig csak telefonon beszéltünk Meg kamerán mindig megoldotta hogy tudjunk beszélni és egyre jobban belemélyedtünk.. mivel én külföldön lakok azt mondta a kapcsolata a feleségével rossz és fogta magát és kirepült hozzám külföldre (Hozzátette hogy ilyet sose tett még senkiért mert otthon is találhatna bárkit szórakozásként de rám másképp tekintett vagyis hát ezt mondta)eltöltöttünk három csodás napot (Lebukott miközben itt volt kint nálam Otthon azt hazudta hogy munka ügybe jön ki de a Felesége levágta hogy nem ő tagadta a végletekig neki.Nekem mindig azt mondta hogy elege van a feleségéből el akar válni gyerekük nincsen közös a nő csak a pénzért van vele de viszonzást két semmi kedvességet nem kap a férfi(1eve nem fekudtek le elmondasa szerint) . Mielőtt felszállt a repülő gépre megigerte hogy keresni fog és azóta semmi. ez mar 3 napja. Elotte mindig megoldotta hogy beszeljunk amig dolgozott, ha hazament tiszteletbe tartottam nem kerestem. Megkedveltem es ois engem legalabbis eztmondta. Vagy falhoz lett allitva otthon vagy tenyleg csak egy kaland voltam??

#Nős ferfival kapcsolat #nemértem mitörtént
2022. szept. 27. 01:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem munkaugyven is sokat utazik, és közben csajozik.

Nem te vagy az első, sem utolsó neki.

A feleséggel kapcsolatos dolgokra szót sem érdemes ejteni. Minden nős pasi ugyanezt mondja

Vagy véletlen lebukott, vagy eleve nem is akart többet, mindenesetre egészen biztos, hogy NEM akar elválni. Erre mérget vehetsz. Minden himrbanc én éppen válik vagy fog. Szerintük

2022. szept. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kaland voltál.
2022. szept. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem utazik munkaugyben epp hogy miattam ezt bevallalta…..
2022. szept. 27. 01:16
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon dicső cselekedet. Képes volt utazni, pedig még a lebukás esélye is kevesebb. Jó nagy madár, hogy még így is lebukott. Hiszen nem a szomszéd nő vagy.

Kaland voltál, egyértelmű.

2022. szept. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
mindennap munka utan kilotte magat mert mindig figyeli a telefonjat tehat nembiztos hogy a lebukas eselye kevesebb lett volna …
2022. szept. 27. 01:25
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

"Otthon azt hazudta hogy munka ügybe jön ki de a Felesége levágta hogy nem ő tagadta a végletekig neki."


És ebben meredtek. Téged meg dobott.

Kérdés?

2022. szept. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

"a nő csak a pénzért van vele de viszonzást két semmi kedvességet nem kap a férfi(1eve nem fekudtek le elmondasa szerint) ."


:))))

Jajj!

Mese mese, meskete. Vagy ő van az asszonnyal, mert övé a vállalkozás.

Te meg bedőlsz, és még rágódsz is rajta. Aztán lehet, hogy még

van ott 1-2-3 gyerek is.

2022. szept. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy felesége sincs, csak bejáratott duma.
2022. szept. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, de egy dologban biztos kilóg a lóláb: mi az, hogy EL AKAR válni? Az egy fél nap ügyintézés, mért nem válik el akkor??

35 000 Ft illeték és érdeklődés a bíróságon, nyomtatványok elvitele, kitöltése majd bevitele.

Nem egy olyan naaagy dolog, mint amire elő kéne készülni meg évekig tervezgetni kéne.

Házasodni sokkal bonyolultabb.

2022. szept. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Esze ágában sincs válni. Te csak kaland voltál. Mivel lebukott, most egy darabig előadja a hűséges, szerető férjet. A felesége jobban figyeli, így inkább nem is kockáztat.

Nagyon naiv vagy.

2022. szept. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!