Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz, ha 20 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha 20 éves nő létemre még nem volt kapcsolatom? (Alkalmi se)

Figyelt kérdés

2022. okt. 28. 01:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ! Vannak olyan pasik akik erre azt mondják, hogy neki ilyen tuti nem kell. Míg a másiknak pont emiatt kellesz.
2022. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

#9

És hol van ez megírva?

2022. okt. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi gond ma már.
2022. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Miért lenne bármi is gáz? Nem igazán értek néhány válaszolót. Mindenkinek a magánügye, nem szabad erőltetni az első alkalmat, hogy most igenis, lesz.Jönni fog majd a megfelelő ember valamikor.
2022. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy gáz! TE vagy az értékes lány, aki igényes és feleségnek való, tiszta mint a liliom és áldásos élete van. Én srácként idősebb vagyok és így vagyok mint Te, csak gyenge udvarlásaim voltak.
2022. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem ez azt jelenti, hogy te egy értékes ember vagy!

Ma amikor a legtöbb lány szinte hetente odaadja magát másnak,jó ezt olvasni.Majd eljön számodra is a megfelelő fiú, férfi.Annál nagyobb érték egy férfi számára nincs,ha szűzen kapja meg a leendő párját.

2023. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért ha már egy 30+ éves nő szűz ott már valami komoly baj lehet
2023. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Biztos baj van úgye? mert van tartása? Sok nővel voltam életemben a 90% -a bánta, hogy méltatlan körülmények között,arra nem érdemes férfinek, fiúnak adta oda magát elsőnek.
2023. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!