Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 20 éves vagyok, eddig csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, eddig csak olyan lányokkal volt szexuális kapcsolatom akik fogamzásgátlót szedtek. Ezek után fogom tudni élvezni gumival?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó kapcsolatra lenne lehetőségem de a lány eléggé ellenzi és csak ezért nem mondanék le róla.

Még az első alkalommal próbálkoztam vele de lelankadtam, és az akkori barátnőm azt mondta hagyjam az egészet. Másnap újra próbáltam, akárhogy akartam és tettem meg mindent nem jött össze.

Azóta eltelt 3 év és nem próbáltam újra, szerintetek összejöhet az egész és működőképes lesz vagy le kell mondanom róla?

Olyan opció nincs, hogy rábeszélem a tablettára.



2020. nov. 26. 02:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Fogamzásgátlóra engem sem tudnál rábeszélni. Én a lány helyében kipróbálnám a pesszáriumot és amellett megszakítással engedném a szexet. Mi 6 éven át sima megszakítással védekeztünk, sosem estem teherbe. Ja, és előtt kérnék tőled minimum egy AIDS tesztet. Jobban jár a lány is. Sokkal jobb a szex gumi nélkül. Én nő létemre nem tudom elviselni.
2020. nov. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
a gumi emberiseg elleni vetek, csak prostiknal meg afrikaban van ertelme, ahol meg majd mindenki aidses
2020. nov. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanilyen helyzetben vagyok, csak fordított a szitu. En vagyok a lany. Nem is ajanlott tablettát szednem es nem is szednek soha. Az en kiszemeltem is csak gumi nelkul szexelt egesz eleteben, sot a szüzességet is ugy veszítette el. Mondjuk voltak egy éjszakás kalandjai is az utolso évben es ott nyilvan huzott gumit es megszokta. Velem csak gumival csinalta eddig, es az is marad, amig nem találunk egy közösen megfelelő opciót, ha lesz belole valami komoly.


Pesszariumot viszont egy ido utan bevallalnam spermiciddel meg megszakítással ovu kornyeken. Szűréshez en is ragaszkodnek.

2020. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Szóval összeségében o megszokta, es nyilvan ha szednek tablettát nem húzna gumit es jobban örülne, de igy sincs baja. Siman elelvez, sooot van amikor eleg gyorsan :D szoval nem nagyon voltak problemak.

Szerintem menni fog, ha próbálkozol.:)

Mindenesetre dijazando, hogy probalsz tenni az ügyért es nem próbálod rábeszélni a lanyt valamire, amit egyaltalan nem szeretne,

2020. nov. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
Vicces ez az oldal. Mindig le vannak pontozva a fogamzásgátlót támogató és fel az óvszert támogató válaszok. A valóságban pedig kb 4-5-ből 1 nő akkor is szed tabit ha nincs kapcsolatban és a nők 75%-a rávehető a tablettára max pár hónapnyi kapcsolat után.
2020. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Hat utolso, en vagyok aki odairta, hogy NEM IS AJANLOTT es nem is szedné es en is le vagyok pontozva, pedig hasonlo szituban vagyok es leirtam a tapasztalatot. Nem tudom miert is lettem lepontozva... semmi olyat nem irtam, hogy valaki ne szedjen tablettát. Azt irtam, hogy nekem nem ajánlják Eü okok miatt es nem is szednek, meg hogy jo, hogy nem akarja ráerőltetni egy masik emberre az akaratát. Hu mekkora bűn... tok jogos a lepontozas, nem?

Persze, hogy szed, mivel sokkal egeszsegtelenebb par évente par havi szunetet tartani, mint normalisan szedni...


Viszont az undorito, hogy ugy gondolod, hogy a nok ravehetok a tablettára... mi lenne ha a szeretett not mondjuk nem probalnatok ravenni arra, hogy egészségtelen pirulákat szedjen, hogy neked egy fokkal jobb legyen a szex? Amugy meg ezer dolog van meg a tablettan kivul, ami hormonmentes. Ja csak azokat a pasik nem is ismerik, vagy nem tetszik, mert nem 99,9% csak 96% es az ugy nem buli, mert mi van ha megis terhes marad a no...

Aha jo...

Bocsi kérdező, csak ez a fölényeskedes kicsit idegesito volt, meg hogy itt hazudik valaki ossze-vissza, amikor en is meg az elso válaszoló is le lett pontozva...max kevesbe, mint o, vagy a kettes.

2020. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

6. Te a mostani 75%-ot nevezed lepontozásnak? (3-as válasz.) Lepontozás az, ha 50 alatt vagy a pirosban.


Vicces, amikor valakinek azt jelenti lepontozva lenni, hogy nem 100%-ot kap a válaszára, annyira hozza van szokva hogy a tömegek számára elfogadható konvencionális válaszokat ad.

2020. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azért szednek, mert elviselhetetlen/irreguláris a menstruációjuk.

Másoknak meg nem szabad, pl nekem. Véralvadási rendellenességem van, a tabletta fokozza a vérrögképződést. Egyenes út egy jó kis trombózishoz. Köszi, nem.

Az ilyen invazív mechanikai fogamzásgátlóktól nem csoda, hogy irtózik az ember, plusz elég sokan esnek is teherbe mellette.

Még mindig az óvszer a legmegbízhatóbb, legbiztonságosabb és legkevesebb áldozattal járó módszer.

Ha valami miatt nem jó neked az óvszer, akkor keress más méretet, más összetételt, más típust stb. Férfi ismerőseim elbeszélése alapján, ha megfelelő gumit használsz, akkor szinte semmi különbség nincsen.

Úgyhogy ezt az óvszerfóbiát eléggé hisztinek érzem.

2020. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Eddig 56-62/3% kozott mozogtam, ami igen lepontozasnak szamit, mivel 80-90% felettiek a válaszom, mert en a kérdésre szoktam valaszolni segítő szandekkal. Emiatt nem is tervezem itt sem folytatni a vitat.
2020. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg így is menni fog, hiszen rengetegen csináljak gumival, akár hosszú kapcsolatokban is. Ha bizonytalan vagy, gyakorolj előtte egyedül. Próbálj ki több típust és tapasztald ki, hogy mennyi ingerre van szükséged.
2020. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!