Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert lepodik meg egy rosszlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lepodik meg egy rosszlanyok.hu-s prosti,ha egy apolt,sportos pasi megy hozza?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok, 4 ev utan szakitottam barátnőmmel.


2 honap utan ugy gondoltam,hogy elmegyek egy prostihoz, kiprobalok 1-2 dolgot ( anal,kenyszerfrancia) amit a barátnőm nem szeretett, es vélhetőleg a nők tobbsege sem.


Telefonon mindent lebeszeltunk.

Elmentem, rendben lezajlott minden,kellemes, faraszto 1 ora utan lezuhanyoztam,majd kozolte,hog, volt mar par ferfival,de kevesnel erezte azt,hogy meg kivanta es jol is esett neki a szex, tetszik neki a testem stb.


Gyerekkorom ota rendszeresen uszok,futok.


Nem gondolom,hogy kiemelkedoen jo pasi lennek,inkabb sportos, szalkas.


Az a gyakoribb,hogy pocakos, csunya pasii jarnak hozzajuk?


2022. okt. 28. 18:55
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
96%
Kérdezel is,vagy csak felszopod magad egy prosti hazugsàgain?
2022. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert ez a vendégeinek csak egy elég kis részére igaz. Aki jól néz ki, az általában nem prostizik. Vannak kivételek, például amikor fétist kielégíteni megy a pasi, mint te. Vagy a jó külsejéhez nem társul kommunikációs készség, ezért nem beszél lányokkal.
2022. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbben mindenkit megdícsérnek. Stratégia, hogy többször menj vissza. (Ha valaki pl.büdös akkor azt nem fogják így dícsérni, de amúgy igyekeznek jó benyomást kelteni). Plusz ilyenkor számítanak a jattra.
2022. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen en is erre gondoltam.


Tapasztalatok szerint az anál nagyon messze all a nőktől.

Engem a kíváncsiság vezerelt.

Nem egy rossz dolog,de nem annyira elvezetes mint gondoltam.


De legalabb kefeltem egy igazit..

2022. okt. 28. 19:11
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván azért mondta hogy vissza menj.
2022. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Remélem legalább gumit használtál
2022. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az elején közöltem vele hogy csak 1 alkalom.


Mind a 2 menethez használtam gumit of course.

2022. okt. 28. 19:19
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Keféltél egy igazit?

Akkor az a 4 éves kapcsolatod is olyan lehetett, ha akkor nem érezted igazinak... 😃

2022. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azert mondja hogy maskor is visszamenj, mindegy hogy te leszogezted hogy 1 alkalom es ennyi volt.

Gondolom nem minden ferfinak mondjak ezt, nekik is van preferenciajuk mert ok is emberek. Aki turheto, igenyes azt szivesebben fogadjak mint azt aki el van hizva es arcra is csunya.

Ez nem jelenti azt hogy odavan erted de meg azt sem jelenti hogy hozzad hasonlo vendege meg nem volt.

2022. okt. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

" kevesnel erezte azt,hogy meg kivanta es jol is esett neki a szex, tetszik neki a testem stb."

Mindenkinek ezt mondja, így akarja hogy vissza járj hozzá és rendesen letudja fejni a pénzed is.

2022. okt. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!