Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert lepodik meg egy rosszlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lepodik meg egy rosszlanyok.hu-s prosti,ha egy apolt,sportos pasi megy hozza?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok, 4 ev utan szakitottam barátnőmmel.


2 honap utan ugy gondoltam,hogy elmegyek egy prostihoz, kiprobalok 1-2 dolgot ( anal,kenyszerfrancia) amit a barátnőm nem szeretett, es vélhetőleg a nők tobbsege sem.


Telefonon mindent lebeszeltunk.

Elmentem, rendben lezajlott minden,kellemes, faraszto 1 ora utan lezuhanyoztam,majd kozolte,hog, volt mar par ferfival,de kevesnel erezte azt,hogy meg kivanta es jol is esett neki a szex, tetszik neki a testem stb.


Gyerekkorom ota rendszeresen uszok,futok.


Nem gondolom,hogy kiemelkedoen jo pasi lennek,inkabb sportos, szalkas.


Az a gyakoribb,hogy pocakos, csunya pasii jarnak hozzajuk?


2022. okt. 28. 18:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem akarlak megbántani kérdező, de kérdés alatti leírásból nagyon látszik, hogy egy kicsit egoista vagy és könnyű dolog téged levenni a lábadról bókokkal… Talán ha idősebb leszel, akkor előnyödre változol, mert ez nem egy jó tulajdonság.


Én is voltam néhányszor prostinál és sokszor nekem is mondtak ilyeneket, de én azonnal levágtam, hogy játszák magukat… Érdekes módon kommunikálni nem tudok valami jól, de mégis elég jó emberismerő vagyok és észreveszem non-verbális jelekből is hogy ki mit gondol.


Nekem tipikusan azzal bókoltak mindig, hogy milyen szinten úriember vagyok, hogy milyen szép a szemem, stb. (vékony vagyok, szóval nem fogják azt mondani, hogy “milyen jó izmos vagy”) és mindig kérdezgették, hogy miért nincs barátnőm… Meg eljátszották, hogy nem hiszik el, hogy egy ilyen srácnak mint én nincs barátnője.


Azért mondanak ilyeneket, hogy jobban érezzük magunkat és visszamenjünk…


Megjegyzem, volt azért 1-2 alkalom amikor nagyon természetes módon közölték velem, hogy bejövök nekik… Nekik vagy tényleg bejöttem, vagy csak a mesterei voltak a hazudozásnak, valós érzelmek eljátszásának.


Viszont egyszer volt egy olyan lány is, aki kifejezetten randira hívott, na neki valamiért tényleg nagyon szimpatikus voltam…


Kérdező. Amúgy az ilyen fétis kéréseket a megbízhatóbb lakásos lányok ha már vállalják, akkor tényleg meg is csinálják, de 99% nem élvezi… Ebben biztos lehetsz. Ha még valaha élvezete is, mára már meg gyűlölte… Nincs olyan, hogy valaki élvezi egy 5 perce megismert pasival az anált meg a mélytorkot… Esetleg akkor azt hiheti, hogy tényleg élvezi, ha nimfomániás, de az nem azt jelenti hogy az átlagnál jobban szereti a szexet, hanem egy betegség.

Különben meg elég nagy stressz a hirdetőknek, amikor egy új vendég megy hozzájuk… Felhívja őket 60-40 perccel a találka előtt, egészen addig stresszelnek, hogy “vajon ki lehet ez”, milyen lesz, amíg el nem érkezik a pillanat, hogy odaér és végre megnézhetik az ablakból.

2022. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!