Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen jó lenne kiélni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó lenne kiélni a testi vágyakat minden lelkileg-testileg kiéhezett férfinak nemigaz? 30 F

Figyelt kérdés
Jól jönne már egy belevaló nő. Akinek nem problémája a kopaszodás és nem is pénzéhes.
2022. okt. 30. 16:44
 1/4 anonim válasza:
71%
Jó lenne, de én már bele törődtem, hogy minden nő k.u.r.v.a, mert nem dugnak velem, csak másokkal, pedig ugyanolyan a farkam, mint bárki másé. No nem baj! Továbbra is alkoholista leszek és majd lesz német juhi kutyám.
2022. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
54%
A német juhi legalább hűséges lesz és nem bánja, ha mamahotelben élő munkakerülő vagyok, sem azt, ha iszok pár sört.
2022. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Figyelj csak. Nekem is nagyon kellene egy nő, akivel kölcsönös a szimpátia, kívülről-belülről nekem szánta az élet és odaadó, de nincsen és ámbár a nők válasszák a férfiakat, próbálkozni nem érdemes az esetek túlnyomó többségében, azért mégis időnként megteszem, hátha sikerül. De fel a fejjel, mert az is fontos bro!:)
2022. okt. 30. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:

30 évesen kopaszodni? Wtf, akkor nálad más bajok is vannak...

Az én nőm megdughatod ha gondolod, cuckoldos vagyok.

2022. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!