Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteróként lehet valaki arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteróként lehet valaki arra kíváncsi milyen ha fiú elégíti ki orálisan?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy heteró kategória, de itt láttam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Szóval itt láttam, hogy kíváncsiságból kipróbálná valaki. Heteróként szerinted van ilyen?


2022. okt. 31. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem, az illető minimum biszex.
2022. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Azon már én is agyaltam, hogy tényleg mi történne. Mármint hogy tegyük fel tényleg egy srác veszi a szájába. Vajon feláll? Vajon elélvezek? Ha egyszer jönne egy ilyen lehetőség lehet kipróbálnám emiatt. Megtudni mi történik. Persze könnyen írom mert nincs ilyen helyzet előttem, de én csak magamat igazolni hogy úgysem fog felállni, úgyse élvezek el lehet belemennék. De persze csak fiatal normális sráccal aki tuti sose pletykálja el.
2022. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kíváncsi szerintem is minimum biszex. Amivel nincs baj csak az nem heteró.
2022. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Jaj ez most olyan mint az a kérdés, hogy aki szereti ha nyalják vagy a fenekébe dugnak valamit akkor az bi? Mert kicsit ez jutott eszembe róla. Jelzem egyiket se hagytam soha.
2022. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#2 és mi van ha feláll? Akkor mit igazol a dolog?

Egyébként én is gondoltam rá. Azonban mikor leírtam a chaten a srácnak, hogy heteró vagyok és csak ez érdekel bezárta az ablakot. Még kb 19 évesen volt ilyen gondolat bennem is. Mondván amit nem ismerek arra miért mondanám, hogy rossz. Annyira sokszor mondják, hogy egy meleg tud igazán jól orálozni. De aztán mivel kb 3-4 ilyen storyba futottam a meleg és a bi szobában is így hagytam. De most újra elgondolkoztattál a kérdéssel.

2022. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet kipróbálna, az nem heteró, hanem bi. Eddig nekem is csak heteró kapcsolataim voltak, viszont kíváncsiságból kipróbálnám 2 férfi-1 nő felállásban, úgy is, hogy esetleg velem is csinál valamit a srác.
2022. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

36 éves vagyok, perverz és szexmániás.Mindig is tudtam hogy stabil hetero vagyok.14 évesen is, meg most is.Voltam 3asban, 4esben de egyszerűen kan társamként tekintettem mindig is a pasikra. Nem volt kiváncsiság bennem pedig az évek alatt millió meleg és bi pasi próbálkozott.Lepereg.

Ha kíváncsi akkor van bi hajlama, ha nem lenne akkor kb olyan lenne mint én.Meg sem fordulna a fejében.

Szerintem.

2022. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer kipróbálnám talán de csak fiatal fiúval.
2023. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, de nekem pont ellentétes irányú a kiváncsiságom: attól undorodnék, hogy egy fiú elégítsen ki engem, de azt egyszer izgatna kipróbálni, hogy milyen, ha én szopok le valakit. :D
2023. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, és van is nem kevés aki teszteli a dolgot :)
2023. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!