Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A punciszőr "fóbiája" elmúlt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A punciszőr "fóbiája" elmúlt már valamelyik férfinak, ha előtte rá sem bírt nézni? Én formára vágom, de a barátom nem tud különbséget tenni a dzsungel és a között, hogy szépen "fodrászkodva" van.

Figyelt kérdés

Megjegyzi, hogy az én puncimnak mindig jó illata van, meg nyilván látja, hogy minden nap meg van mosva. Orált nem kérek, max ritkán, olyankor leborotválom. Mégis a társadalom hülyesége és a divat bele van ivódva szerintem a tudatalattijában és a csupasz bőrt azonosítja a higiéniával. Az én puncimnál amúgy pont, hogy higiéniai okok miatt kizárt, hogy hosszú távon, hónapokig mindig csupasz legyen. Kiszárad, stb. és a drága (orvosi vagy vitaminos) krémek is csak egy ideig kompenzálnak. (A nőgyógyászomat nem érdekli.)

Szeret engem a barátom az biztos, de a kezét sem teszi a bugyimba és alig fekszik le velem. Volt már aki ilyen volt, de "megértette", hogy a szőr egyébként nem undorító, vagy marad számunkra a szakítás...?! Mivel tudok még próbálkozni? Szexbugyi van, hogy ne lássa a szőrt, meg félhomályban szoktam próbálkozni.



2022. nov. 3. 17:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Neki ez tényleg olyasmi lehet, mint a fóbia. Nem tud rá logikus magyarázatot adni. Valami be van neki ültetve, a szokás hatalma, klisék, ilyesmi?!

Próbálok mindig valamit kipróbálni, de egyelőre csak döcögnek a dolgok. Az intim festékre is gondoltam. Hogy ha világos színű, akkor hátha nem olyan "zavaró".

Nekem sajnos tényleg nincs valasztásom, a csupasz tabu.

9-es: szerintem a szex is sokkal jobb, ha nem csupasz. Ő mindig borotvál, de nyilván ott marad valamennyi borosta, és bizonyos mozdulatokat nem tudok kényelmesen megtenni. Amikor rendszeresen borotváltam miatta, akkor legalább abba belement, hogy az övé csak trimmelt legyen. Úgyhogy megértelek.

2022. nov. 3. 21:00
 12/21 A kérdező kommentje:
Csak pl ott van a hajam... Azt nem mosom minden nap, mert derékig ér. Ahhoz pedig odabújik, puszilgatja, simogatja... Pedig az aztán nagyon-nagyon hosszú "szőr" rajtam. Meg azt mondta, hogy egy csaj karján a szőr nem érdekli, ha az látszik is valakinél. De én meg pont fordítva vagyok. Nekem sötétbarna a hajam és a karomon az 1-2 mm-es szőr is látszik és állandóan epilálom. Nem tetszik, nem odavaló. Nincs funkciója.
2022. nov. 3. 21:21
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, nekem a szőrös szeméremtájék olyan buja. Izgató. De őszintén szólva ez inkább vizuális dolog nálam, ha már szexelünk, kevésbé zavar.
2022. nov. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Rengeteg csaja volt úgyhogy más jellegű probléma nincs"

Mondjuk ez épp arra utal hogy van probléma. Ha valakinek nincs problémája a szex-el semmi, neki nincs rengeteg csaja, hanem néhány tartós és jó nekik együtt. Ha valami nem jó, persze váltogat.

2023. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen, van benne valami. Én az ellentétje vagyok, én csak azzal voltam együtt, akit a szerelmemnek tartottam
2023. márc. 9. 20:09
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak a párom hagyná meg ízlésesre, de neeeeem, neki csak csupasz lehet.

Pedig sokat dobna szex terén.

2023. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Picit gondold át a dolgot. Ha jól értem, most te tepersz és próbálod elérni, hogy pasid szexeljen veled?! Én faszi vagyok, de szerintem ne alázd meg magad. Ha kellesz neki, akkor fogadjon el szőröstül, bőröstül. Ha meg nem, akkor keressen magának csupasz p.ncit. Te találni fogsz magadnak elfogadóbb f@szt.
2023. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

16#

Neked milyen téren dobna a szexen? Látvány vagy érzet?

Nekem kicsit szinte olyan semmilyen érzés a szex csupaszon.

Az oké, hogy az orál úgy egyszerűbb lehet, de a szexben nekem sokkal több előnye van a szőrszálaknak.

2023. márc. 10. 18:43
 19/21 A kérdező kommentje:

17#

Igen, úgy ahogy írod "Ha jól értem, most te tepersz és próbálod elérni, hogy a pasid szexeljen veled?" És azok után, amik történtek, az elhangzott szavak pl hogy undorító stb. kb egy évig csak azon stresszeltem, hogy senki nem fekszik majd le velem. Holott ő előtte ez máshogy volt, de ilyenkor könnyen elfelejti az ember.

Amúgy nőtől nagyon nem is kapnék ilyen kommentet, hogy ne alázzam meg magamat, mert nagyrészt pont a nők tehetnek a kialakult helyzetről. Ők kezdték el ilyen intellektuális sorozatok hatására, mint a Szex és New York, hogy agyba-főbe borotválják magukat, mert ez a szépségideál és a divat, megy a verseny, a pasik csak megszokták és most már csak az kell nekik, amit a nagytöbbség akar. Bevallani a haverok előtt..., hogy az ő csaja bizony "deviáns", eltér a többitől, még ha akár jobb is az a valami.

Sajnálatos, amit a nők elértek, hogy párválasztási vagy csak simán 'nő kiválasztási' szempont lett a punci szőr fontos kérdése... Én megértem, ha valaki panaszkodik, hogy a párja pl soha egyszer sem szedte le neki vagy pont hogy nem hagyta meg neki, mert ez egy gesztus. De a többit nem tudom megérteni. 3.kérdés kb a mi van neked odalent.

2023. márc. 10. 19:00
 20/21 anonim ***** válasza:

Elég nagy összeférhetetlenséget érzek kettőtök kapcsán. Amit leírsz a kapcsolatotokról, azalapján ez tényleg szabályos szőrfóbia lehet nála. Holott az elején még azt hittem csak költői túlzás lesz a kifejezés.

Ha tényleg ennyire nem bírja elviselni a látványát és az érzését a szőrzetednek, akkor ez késöbb valószínű csak mégrosszabb lesz. Szerintem még az is benne van a pakliban hogy amint számára előnyösebb helyzet alakul, simán lecserélhet egy "problémamentesebb", divatkövető szőrtelen nőre. De a szenvedély mindenképp csökkenni fog emiatt, az borítékolható.

Félre ne értsd, rendkívül szimpatikus a hozzáállásod, ráadásul még intelligens nőnek is tünsz. De jelenleg sajnos tényleg efelé mutatnak a trendek az országban, hogy a többség csak a szőrtelenséget tudja elképzelni magán, illetve másokon is. Itt gyakorin is biztos láthattad már, rengeteg vita és lepontozás származik ezekből a kérdésekből, és főleg a teljes csupaszság pártiak nyomulnak igazán agresszíven. És jól látod, tényleg legtöbbször a nők a legnagyobb propagálói ennek a szőrtelenítési mániának, elég durva shamingelések és aljas tönkretevések tudnak menni a nőktől a többi nő felé, ha kicsit is el mer térni az átlagtól. Meg is van az eredménye, pl a barátnőmnél is szabályos, hosszú bizalomjáték volt, mire rá tudtam venni hogy nyugodtan növessze meg odalent, mert még jobban is tetszene úgy. Azóta ő is úgy hordja fazonigazítottan de mégis meghagyva, és rá is kapott szerencsére, megtetszett neki is. De gyanítom ha nem találkozik velem, még a mai napig is a teljesen csupasz, kényszerszőrtelenítést csinálná, heti több alkalommal. Bele se merne gondolni hogy esetleg lehetne másképp is. Mit tesz a média és a kortárs nyomás...

A másik része pedig az, hogy szerintem ezek nem csak testi dolgok és döntések, hanem a lelki oldalt is valamennyire reprezentálja. Sokszor valahogy felszínesnek és unalmasnak tapasztaltam meg a legtöbb trendkövető, szőrtelenítéspárti emberek nagyobb részét. És a szőrzetet pedig sokszor pont a lélekkel, játékossággal és egyediséggel azonosítottam. Persze ez sem általános, pont itt bukik ki hogy sokan nem is merik felvállalni mostanra, mert félnek mások negatív véleményétől. Na mindegy, ez most kevésbé tartozik a tárgyhoz, csupán személyes észrevételem és megfigyelésem.

Egyébként neked jól gondolom hogy a higiénia és kényelem faktoron túl, jobban is tetszik szőrösen odalent? Mióta lehet ez így nálad és minek a hatására alakult így? A ritka kivételhez tartozol, remélem ebben nem is nagyon fogsz változtatni, főleg nem más, szűklátókörű és intoleráns emberek miatt.

2023. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!