Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A punciszőr "fóbiája" elmúlt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A punciszőr "fóbiája" elmúlt már valamelyik férfinak, ha előtte rá sem bírt nézni? Én formára vágom, de a barátom nem tud különbséget tenni a dzsungel és a között, hogy szépen "fodrászkodva" van.

Figyelt kérdés

Megjegyzi, hogy az én puncimnak mindig jó illata van, meg nyilván látja, hogy minden nap meg van mosva. Orált nem kérek, max ritkán, olyankor leborotválom. Mégis a társadalom hülyesége és a divat bele van ivódva szerintem a tudatalattijában és a csupasz bőrt azonosítja a higiéniával. Az én puncimnál amúgy pont, hogy higiéniai okok miatt kizárt, hogy hosszú távon, hónapokig mindig csupasz legyen. Kiszárad, stb. és a drága (orvosi vagy vitaminos) krémek is csak egy ideig kompenzálnak. (A nőgyógyászomat nem érdekli.)

Szeret engem a barátom az biztos, de a kezét sem teszi a bugyimba és alig fekszik le velem. Volt már aki ilyen volt, de "megértette", hogy a szőr egyébként nem undorító, vagy marad számunkra a szakítás...?! Mivel tudok még próbálkozni? Szexbugyi van, hogy ne lássa a szőrt, meg félhomályban szoktam próbálkozni.



2022. nov. 3. 17:45
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

20#

Köszönöm a részletes leírást. Érdekesek az észrevételeid.


A barátnődnek akkor szerencséje van. Egyrészt mert ő tudta úgy hordani, ha akarta, ahogy a divat diktálta, másrészt miattad.

Sok lánnyal sajnos ez fordítva történik. Belefut valakibe, aki megalázza és onnantól kezdve teszi a dolgát, mert addig nem tudta, hogy azt úgy kell... Azaz azt nem tudta, hogy azt kell, és nem csak lehet. Nem is igazán az zavaró szerintem az egészben, ahogy valaki alapvetően viselkedik, mert furcsa stílusú emberek mindig is vannak, ki mit eltanult. Hanem az, hogy nagyrészt a csupasztól eltérőt tudatosan, bizonyos okkal csinálják a nők, és nem azért mert egyszerűen elfelejtették leszedni. Ez olyan, mint bármi más téren az igyekezet. Pl aki az autó motorját először melegíteni szokta, majd csak utáni kezdi el tépni nagy fordulaton. Ezzel szemben emlékszem, hogy már középiskolás koromban milyen menőnek tartották azt, aki indít és padlógázzal megindul. Szóval pont egy tudatos döntést aláznak meg, mert gondolkodtál, pl akkor amikor észrevetted, hogy a pár napos borosta egy kínzás és jobb híján megint leszeded vagy kínlódsz vagy hogy már megint miért van folyásod vagy hogy igazából elég $z@r a szex, mert csak huzogatni lehet, meg nyalni, elnézést ha kicsit vulgáris vagyok, de ez szerintem tényleg kicsit ilyen.


A lelki részben van valami, én is észrevettem a barátnőimen bizonyos összefüggéseket.


Ezt nem is tudom igazán, hogy nekem jobban is tetszik-e. Igazából, mert valahogy én kicsit átlátok ezen a szőr dolgon. A pasi szőrén is. Nekem a lényeg csak az hogy ne szúrjon engem. De ha dzsungelre hagyná valamikor, azt sem nagyon venném észre, valahogy átlátok rajta. Nekem inkább az tetszik benne, hogy lehet változatos. A haj is úgy megtetszik, magamon is és a páromon is, ha egyszer ilyen, máskor olyan. Nem tudok azonosulni vele, ha pl valakinek minden nap ugyanolyan, mert neki szerinte az áll jól az arcformájához meg ilyen dolgok. Kicsit bután is néz ki szerintem ha csupasz. De valahol szép is. A szőr meg nem feltétlenül szép a maga formájában, de nekem nem is csúnya, mert nem azonosítok vele semmit, egyszerűen csak szőr, mint a szemöldököm vagy a hajam. De tetszik az említett dolog, hogy lehet ilyen, olyan egyedi.

Ez kb a 20-as éveim közepe, vége felé már világossá vált számomra. 30-al még volt egy próbálkozásom, de olyan fertőzést kaptam el egy uszodába, amilyet még soha, pedig bőven jártam előtte mindenféle vízbe. Aztán most is a barátom miatt, de max egy fél év alatt megint feladtam, pedig nagyon vigyáztam rá. Na, de neki már úgy mutatkoztam be az elején is, szőrösen, hát meglett az eredménye.

2023. márc. 11. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!