Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér nőknek pózok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőknek pózok?

Figyelt kérdés

alacsony 100+ kilós nőket nehezen emelnek fel a férfiak, és Arra volnék kíváncsi, hogy van-e olyan kényelmes póz ami akkor jó, mikor nincs hova lefeküdni/bepucsítani.

Például a vékony nőket fel tudjátok kapni az öletekbe, vagy neki nyomjátok őket a falnak, de mivan az olyan testalkatú nőkkel, akiknek lóg a hasuk és nagy a fenekük/combjuk?

Rohadt sokat sze*eltem már, de akárhányszor ilyen jelenetet látok egy filmben, mindig kedved kapok hozzá.

Ui: 'foggyá le' meg társaihoz nem vagyok kíváncsi. Igyekszem változtatni.:))



2022. nov. 4. 14:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
7%
Ha én se vagyok 100 kiló, akkor az asszony se legyen már annyi...
2022. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%
Dagadt nővel legkönnyebben hátulról megy, illetve szemből ha jó alaposan felhúzza a combjaid és nincs akkora bele hogy ne férj hozzá. Fel tuti hogy nem kapod 😃
2022. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő🤷‍♀️
2022. nov. 4. 14:38
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Állva előre hajolva?
2022. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
#4 az nem rossz, de általában magasabb pasikkal szoktam együtt lenni, a 150 centimmel meg benne vagyok a földben, és még a lábujjhely sem segít.😅
2022. nov. 4. 14:54
 6/31 anonim ***** válasza:
25%
Neked egy feketelaci kéne
2022. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Olyan magasságba felülni, pl egy púltra, hogy ott meg tudjon dugni? S akkor nem lesznek magassag problémák, szerintem meg qrva szexi is
2022. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

Én imádom a kövérebb nőket, én magam vékony vagyok 175 cm magas és 62 kg.


De nem túl nagy a péniszem, így elég nehéz betenni nekik még misszibe és kutyában is, mert a fenekükön lévő zsírrétegtől nehéz odaférni…


Speciálisabb pózok elég kivitelezhetetlenek.

2022. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
10%
Ők inkább csak szopjanak.
2022. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%

Volt egyszer egy hasonló alkatú nőm, vele az alábbiak voltak a legélvezetesebbek (kölcsönösen):

1., Nő háton fekve, lábait amennyira tudja széttárva és a combjai mögött átfogva húzta maga felé

2., Kutyusban, amennyire csak tudott kipucsítva

3., Mosógépre ráhajolva széttett lábakkal

Ha nincs hova feküdni, akkor keressetek valami magasabb fotel/kanapé/pad stb bármilyen támát, dőlj rá/neki és hátulról tegye be a szerszámot, állva is lehet pucsítani hozzá! :)

2022. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!