Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem, vagy miért csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem, vagy miért csak ritkán visznek a szexbe szeretetet a pasik?

Figyelt kérdés

Amikor finoman simogatnak, lágyan húznak maguhoz, játékosan óvatosan csinálják a kezükkel is ezeket, lágy csókokat adnak szex közben, vagy szex kozben is súgják hogy szeretlek, vagy mondják, meg ezeregy ilyen apró "effekt"gesztus,


Életemben egyetlen pasim volt aki érzi a nőt is, a hüvelyben is ugy adja olyan ritmusban ahogy jó a női testnek, a többi csak a kapcsolat elején visz bele ilyeneket, a legtöbbnek meg csak d.gás a szex.


A kérdés azon aprobóból, hogy a páron a kapcsolatunk elején csinált olyat szex közben hogy az alhasamon körözött közben az ujjával amit még soha nem kaptam, nem is tudtam hogy létezik ilyen, és valahogy a szex és ez együtt teljesen belülre hatottak, sokkal konnyebben gyorsabban jött az élvezet, meg is lepödtem hogy ilyen létezik, és eddig egész kapcsolat alatt egyetlen egyszer kaptam ilyet, es bármikor simogat szex kozben vagy csokolgat úgy állitja be ezeket mintha ő külön áldozott vagy tett volna értem pluszokat, mintha ez nem járna csak úgy, hanem egy egy simogatás vagy barmi ilyen, az vmi nagy tett a részéről.


Ez nekik külön munka nekik a nő kedvéért es nem jön ösztönösen akkor:( külön kérelemzni kéne:(


Miért nem szeretkeznek a pasik inkább?

Miert rosszabb nekik ugy szexelni hogy egy finom vagy torékeny nővel vannak, miért jobb ugy szexelni hogy "adjuk neki ezerrel", vagy "szét..bszom" ezzel az érzéssel?



#szeretkezéshiány
2022. nov. 6. 06:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Persze jó tud lenni a m9cskos vad szenvedelyes ösztönszintű szex is, de nekem a szeretkezés ehhez képest csodaszámba megy es szinte soha nem tapasztalhatom meg.

Az egyetlen szeretkezős pasim meg nőzős tipus, ugrál virágrol virágra:(

2022. nov. 6. 06:54
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom, én minden szex közben ugyanazokat a dolgokat teszem amit az elején leírtál. Nekem sokkal fontosabb az érzéki szeretkezés mint a durva szex. Pontosan ahogy írod, néha az is kell,de az max 10-ből 1. Nálam fontos a simogatás, csókok, fülbe súgni dolgokat és így tovább :)
2022. nov. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Mondok pár okot:

1) Akivel vagy az nem szeret, nem szerelmes csak dugni akar.

2) A fickó nem igazán érti a női lélek, test rejtelmeit, van aki még a csiklót is alig-alig találja meg.

3) Nincs meg köztetek a közös hullámhossz az ágyban.

2022. nov. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha egy együttlét alatt van benne gyengédség is meg vadulás is. Nekem férfiként is kell a rávezetés, ellazulás meg a gyengéd, érzelmes része a dolognak. Aztán viszont szeretem szabadjára engedni a vágyat,az orgazmus érzés nálam az intenzív, vad szexnél a legnagyobb.
2022. nov. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A #3-as leírta az okokat, amikhez én nem tennék hozzá semmit.

Ellenben, jó kapcsolat alapja a kommunikáció. Ülj le beszélgetni a pároddal, hogy te jobban szereted az érzéki szeretkezést (én is). Ha az elejèn tudta csinálni, ahogy írtad is akkor a beszélgetés után sem eshet nehezére.

2022. nov. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik csak dugnak, vannak akik szeretkeznek.

Kettőt beleöntjük egy pohárba, jól összekavarjuk, és kész is a tökéletes szex.

Részemről ennyi.


47F

2022. nov. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

tőle én nem akarom kérni, mert megesett olyan is, szintén egyetlen egyszer, hogy szex után simogatta a hátam, aztán legközelebb még ezt is szóvá tette, kiemelte, hogy ő simogatott milyen kedves volt velem!

mintha szabályosan meg kéne neki ezt köszönni, hogy miket "áldoz" értem.

jelenleg azt érzem hogy nem az van bennem hogy beszélgessek vele erről, hanem egyszerűen nincs kedvem vele le se feküdni, nem akarom vele a szexet, menekülök a szex elől. max ha iszok, akkor kívánom csak szenvedéllyel, vadul.

ez teljesen fel is tűnt már neki hogy józanul nem is akarok vele lenni szinte soha. ami tényleg így van már..

2022. nov. 6. 07:18
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Az érzelmesebb férfiakat kiröhögik a nők.
2022. nov. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8. Nekem csodaszámba mennek viszont!olyanokat tapasztalok meg amiket a saját testemrol sem tudtam!


Nem is ismertem pl azt az érzést sem ha hatulrol kaoom es kozben egy ujjal alhasamon köröznek akkor belül valami hatalmas élvezet jön valahogy teljesen magátol. Hogy nen is csak a huvelyemben érzem az szexet hanem az egész méhemet átjárja az élvezet.


Vagy amikor állandoan mantrázzák szex kozben hogy szeretlek szeretlek, vagy bármit, ez is eleinte fura volt es szokatlan, de aztán ráéreztem az ízére, hogy ez is rendesen el tud vinni és fokozza a szexuális izgalmat.

Ezt sem tudtam soha azelott.


Pár ilyen gesztus hatalmasra es gyorsan tudja fokozni a szexuális ingereket.

A nyers szex szinte semmi ehhez képest amikor joformán csak a huvelyben érzek ingert, máshol semmit

2022. nov. 6. 07:25
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Keresni kell akkor ilyet. Van belőlük is jónéhány.

A "barátodnak" nem rád van szüksége, hanem "baszópajtira".

2022. nov. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!