Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha kivesszük a képletb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kivesszük a képletből az érzelmeket, és csak a fizikai ingereket nézzük, akkor ki lehet mondani, hogy általánosságban a nagyobb pénisz jobb, mint a kisebb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy többségetek számára fontosak az érzelmek is a szexben, de azért sok lány szexel időnként komoly érzelmek nélkül, és a romantikusabb lányok is tisztában vannak a szex közbeni fizikai ingerekkel.

Szóval, most kérlek titeket, hogy csak a dolog fizikai részére koncentráljatok, és legyetek őszinték.

Ugye, sokkal több élvezetet tud okozni egy nagyobb pénisz, mint egy kicsi? Persze ne extrém nagyra gondoljatok, megértem, ha azokkal már nem jó egyeseknek. És persze a kicsi alatt sem a nyilvánvalóan élvezhetetlen mikroméretet értem.

A kérdés természetesen nem a kivételesen rövid/szűk hüvelyű, vagy egészségügyi problémákkal küzdő nőkhöz szól.

A kérdést átlagos nőkhöz címzem, és reális, a hétköznapokban gyakran előforduló péniszméretekre gondolok.

Tehát az érzelmeket kizárva, csakis a fizikai szexuális élvezet szempontjából, általában elmondható, hogy a nagyobb jobb?



2022. nov. 7. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen!
2022. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2022. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2022. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
#2-es és #3-as pasi xD
2022. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem, a nagy farok nekem kifejezetten nem jó.

Nagyon kicsivel még sosem volt dolgom, de szerintem nem igaz, hogy a nagy jobb. Egyébként azért is hülyeség a kérdés, mert ahogy a pasiknál is nagyon változó a méret, úgy a nőknél is. SZóval matematikailag nyilván léteznek nők, akiknek csak a nagy jó, de tuti nem az az átlag.

2022. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Igen!

De ez sokmindentől függ! Szenvedély,kémia,érzelmek

De minden egyebet kizárva,csak a kérdésedre fókuszálva,amelyik nő aztmondja,hogy nem számít a méret,hazudik. Mondom ezt nőként🤣 igenis számít és igenis a nagyobb a jobb! Nyilván nem extra nagy,az taszító,biztos fájdalmas is lehet,élvezhetetlen

2022. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2022. nov. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!