Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális dolog, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog, ha az illető szex közben csak ùgy tud elmenni,ha magához nyùl?

Figyelt kérdés
Párommal együtt vagyunk egy ideje, eddig semmi gond nem volt,mostanában viszont csak ùgy tud elmenni, ha magához nyùl (ő a férfi) . Ez engem baromira fruszrál,mert ùgy érzem,hogy már nem kellek neki annyira,nem kìván már ùgy . Bármit csinálok nem tud elmenni, csak ha saját magának veri ki . Ùgy érzem,hogy megunt,csak nem akar engem megbántani. ..

2022. nov. 10. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Én kb mindig is csak úgy tudtam :D
2022. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Volt már nálunk is hogy csak úgy sikerült, de valamelyest engem is zavart hasonló okból kifolyólag.
2022. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Én nő vagyok. Én sem tudok elélvezni úgy hogy nem nyúlok magamhoz. Nem azért mert nem élvezem a másikat, hanem mert én tudom hova nyúljak pont akkor, milyen ütemben stb.
2022. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Húszas éveimben kb akkor mentem el amikor akartam. Majd 30at átlépve valamiért nehezen tudom összehozni. Volt már rá példa hogy kézzel sem tudtam összehozni, mert előbb elfáradtam. És marhán semmi köze nem volt ahhoz, hogy épp mennyire kívántam akivel együtt voltam.

És akkor ez nem elég kellemetlen az embernek, még akkor jön a női reakció hogy biztos nem kívánod. Basszus, állt mint a cövek? Állt. Szenvedélyesen végigszeretkeztünk 1 órát? Végig. Akkor ne stresszeljük már egymást azzal hogy hülyeségekre következtetünk... 32/F

2022. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez a tipikus esete annak, hogy ha nincs probléma, hát csináljunk magunknak. Te tudod...
2022. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Osztom #3 valaszat. Jobban erzem hol es milyen inger kell.
2022. nov. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Verje magának az élvezés előtti pillanatig és utána dugja be az utolsó mozdulatokra.
2022. nov. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Talan ezt beszéld meg vele mi a gond. Tádá. Ilyen egyszerű. 30F
2022. nov. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Jó, de így mi értelme van szexelni a másikkal? Magamhoz nyúlni nélküle is tudok, elmenni csak vele viszont nem, ez így?
2022. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 NTBS ***** válasza:
100%
Néha előfordulhat. Célszerű őszintén leülni beszélgetni.
2022. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!