Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig egyetlen egy férfi volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig egyetlen egy férfi volt az életben minden értelemben de soha nem volt még szex közben orgazmusom. Mással lenne ? Volt hogy egy pasival sehogy nem ment az orgazmus de mással igen ? 26N

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos az első partneres kapcsolatoknál, csak utóbb derül ki, hogy valójában "önző" ,vagy figyelmetlen volt a férfi, és sok nő így is éli le az életét. Abban a hitben, hogy ez a "természetes"! De nem így van! S igen, egy figyelmes férfival akinek nem a zéró felé hajlik minimum a szexuális kultúrája, azzal igen lehet orgazmusod!
2022. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Erre nincs válasz. Volt olyan párom, akinek a sokadik pasassal volt először orgazmusa, volt olyan, aki csak magának tudta elérni (kézzel rásegített szex közben), és bár nem voltünk együtt, de tudok olyan nőt, akinek sosem volt.


(nyilván most rengeteg ajánlatot fogsz kapni, egy csomó jóképességűtől, aki garantálja neked, hogy vele olyan orgazmusod lesz, mint soha senkivel, de a valóság az, hogy az orgazmust neked kell megtanulnod, és semmi garancia nincs rá, hogy a következő férfivel lesz e vagy sem)

2022. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Probaljuk ki 👅
2022. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Lehet egy férfi figyelmes és még sem tud orgazmust okozni. Még csak nem is méretfüggő.

Volt egy szeretőm, akinek volt párja, nagyobb farokkal mint ami nekem van, oda is figyelt rá, de azt mondta nem is érezte, hogy lehetne orgazmusa, közel sem volt hozzá sosem.

Velem első szex során volt neki egyből.

Aztán más partneremnek meg évekig nem volt velem sem, tehát még csak azt sem mondhatom én vagyok akkora császár.

Nagyon sok mindentől függ, nem biztos, hogy egy párcsere megoldja.

2022. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
60%
Vàrtad a csodàt, vagy mi volt?
2022. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"soha nem volt még szex közben orgazmusom"


-Sajnálom hogy nincs kimondottan jó tapasztalat (hüvelyi orgazmus). Remélem legalább a csiklóorgazmust összehozta rendszeresen 😋


"Mással lenne ? "


-🤔 Ha a hüvelyi orgazmusra gondolsz, akkor nem lehet biztosra mondani. Megpróbálni mindenképp érdemes, mert a férfiak sem egyformák, a nők sem azonosak, tehát nem mindenki passzol össze mindenkivel. Még a legjobbak sem tudnak bárkinél csodát tenni.



"Volt hogy egy pasival sehogy nem ment az orgazmus de mással igen?"


-Örülök hogy kérdezted, mert tudok igennel válaszolni ☺️

Számszerűsítve a dolgot:


Hüvelyi orgazmus¹:____________9

Velem ment neki először²: ____4

Mással ment neki, velem nem³:_1


Összes partner⁴:_____________17

(Pettinggel együtt:_________ 19)



#1 Összesen ennyi nőnek okoztam eddig hüvelyi orgazmust (majdnem fele párkapcsolaton kívül történt)



#2 mással előttem hiába próbálták nem sikerült nekik a hüvelyi orgazmus.


#3 mással volt neki, de velem nem jött össze. Szerintem méret-inkompatibilitási probléma is közrejátszott


#4 akivel legalább egy nemi aktus volt hüvelyi úton

2022. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!