Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mekkora az a péniszmér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mekkora az a péniszméret, ami már objektív értelemben is kicsinek számít?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem objektív megközelítésből, mert szubjektívan van akinek a 16/5-ös is kicsinek számít miközben egy teljesen korrekt méretnek kellene lennie. A vastagság és hossz tekintetében válaszoljatok, mert a kettő együtt jár! Tehát arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mi az ami már a többi nő szerint is kicsi? Nekem pl. 11,5 cm a kerülete ami olyan 3,5-3,8 cm-es vastagságot jelent és eddig abban reménykedtem, hogy a 15/16 cm-es hossza némileg kompenzálja épp annyira, hogy ne lehessen rá mondani, hogy kicsi. De rájöttem, hogy a vastagság a csajoknak sokkal fontosabb és ők az alapján értékelik a farokméretet. Szóval tele vagyok kétségekkel. Én pl. melyik kategóriába tartozok? Természetesen sose volt még barátnőm, annyira komplexusos vagyok és ez vszeg nem is fog soha változni (bármint hogy nem lesz soha barátnőm). Szigorúan őszinte válaszokat várok! MINDENKIT felpontozok és másoktól is ezt várom el!

2018. nov. 17. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem mindegy mekkora? Dugjál aztán majd meg tudod.

Csak először ne hogy ilyen baromsággal kezd hogy hány centi.

Ha végeztél majd látod hogy milyen az eredmény.

2018. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan én sem cm-rel a kezemben fekszem le valakivel, de azért a kedvedért lemértem pár hengeres háztartási eszközt, így össze tudom hasonlítani az eddigi tapasztalatokkal. :D (Kb. 10-12)

5 cm széles pénisz szerintem nem is létezik, max. valami eldugott afrikai törzs tagjainak lehet olyan, 4 cm körülit szerintem már láttam, de az is elég vastagnak tűnt. Az átlag az pont olyan lehet, amilyen neked van.

Hosszra egy barátom mondta meg, hogy pontosan mekkora, az volt 16 cm, de ő az első három legnagyobban benne volt. Az átlag szerintem olyan 14 cm körül lehet.

Magyarul neked nincs kis farkad. :D Ezen tök kár parázni, mintha én azért nem feküdnék le valakivel, mert nincs olyan nagy mellem, jó vicc is lenne. :D

Mellesleg a 2 legkisebb péniszűvel volt nekem a legjobb, mert az állóképességük nekik volt a legjobb amúgy.

2018. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

"Nem mindegy mekkora?"


Az általam eddig szembesült női kommentek alapján nagyon nem mindegy. Arra meg nem vágyom, hogy megalázzon életem első és vszeg utolsó partnerem. Inkább más véleményét meghallgatom és amennyiben a nagydöbbség konstatálja az eddigi felfogásomat, akkor többé nem kell küzdenem kognitív disszonanciával, hanem beletörődéssel végleg elfogadom a sorsom. Amennyiben a nagy többség mégis más véleményen lenne, akkor esetleg megmarad bennem némi reménykedés. Persze ehhez az kellene, hogy rohadtul őszinték legyetek most kivételesen és részletes válaszokat írjatok.

2018. nov. 17. 12:36
 4/22 A kérdező kommentje:

"mintha én azért nem feküdnék le valakivel, mert nincs olyan nagy mellem, jó vicc is lenne"


Csak ez annyiban más, hogy:

* a melled nem járul hozzá senki orgazmusához

* nem lenne olyan férfi, aki emiatt megalázna, mert a nők teljesen másként élik meg ezt a szituációt és fel se tudják fogni, hogy egy pasinak valójában mennyire kényes pontja a péniszmérete

2018. nov. 17. 12:39
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Jaj ne, ne már megint ezt
2018. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Jeeeee, kukihosszos vergődés, már hiányoltam
2018. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, megemelem a kalapomat ha te személyesen a pénisz méretekről beszélgettél nőkkel, ha viszont neten olvastál ilyen "női véleményeket" akkor légyszives linkeld már be nekem ezeket.

Mert elég csak itt gyakorin körül nézned és látnád hogy ez csak a pasikat érdekli, a nők mindenhol leírják hogy lófhaszt se izgatja meg ne ezzel foglalkozzatok.


Valóban nem tudjuk felfogni mennyire lényeges nektek ez a méret hisztéria, de ti mindig ránk fogjátok, hogy a nőknek ez nem elég az nem elég meg kiröhögünk...most komolyan ezt honnan szoptad ki?

Ez csak titeket érdekel, te is elismerted, akkor miért velünk jössz, hogy nekünk nőknek az meg az kell? Nem értem ezt a férfi logikát...


Különben meg el kell keserítselek, a pénisz ugyanúgy nem tartozik hozzá a nők orgazmusához mint nektek a nők melle. Lefordítom neked:

A nők nagyobb százaléka csak csiklói orgazmust tud átélni, amihez tökéletes a kezed és a nyelved. A behatolás csak egy plusz élvezet, de orgazmust nem okoz. Azért nem írtam hogy minden nőnél, hanem csak a nagyobb százaléknál, mert néhány esetben előfordul hogy a nők képesek hüvelyi orgazmusra, de ez a ritkább eset.


Légyszi ne gyere azzal hogy mer' a Pistike meg a Bencuska ezt meg azt mondta, hogy az ő csajának nyolcszoros orgazmusa van meg hogy attól elélvez hogy a melléhez ér. El ne hidd. Nagy kamusok vagytok ti pasik.

2018. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Hogy te mennyire tele vagy komplexusokkal ocsem
2018. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

2-es vagyok.

Pedig a mellméret miatt is érnek ugyanúgy megaláztatások, de nem muszáj őket "mellre" szívni. (Értsd: nem kell tovább folytatni az illetővel :D) De azért nekem is volt olyan, hogy nem vette le a felsőm, vagy csak hozzá nem ért egész szex közben, hidd el, nem kellemes, de hát mit tudsz csinálni, max. otthagyod a p.cs.ba.

Neked is ezt javaslom, ha lefekszel valakivel, és nonverbális úton a tudtodra adja, hogy nem tetszik neki a péniszed. (Ja mert a közhiedelemmel ellentétben, a nők sem arról híresek, hogy a képedbe vágják, hogy ez nem tetszik nekem, kiskomám.)

De azért a nőknek szerintem az a legfontosabb, hogy egészséges legyen, működjön és azért bírjad pár percig. Ha ez megvan, az orgazmusnak sem lesz semmi gátja, amúgy sem a mérettől élvezünk, hanem inkább a folyamatos ingerléstől.

Akinek meg nincs hüvelyi orgazmusa, azt meg nyalni kell, ennyi.

2018. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"ha viszont neten olvastál ilyen "női véleményeket" akkor légyszives linkeld már be nekem ezeket."


Ajánlom figyelmedbe az első 3 kommentet és ez csak 3 az ezernyi közül. Nemcsak a gyakorin, de most nincs időm linkelgetni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2018. nov. 17. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!