Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nehéz 20 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz 20 évesen szexkapcsolatot találni férfi ként?

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki, akkor elég könnyű.
2022. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha jól néznél ki a kérdés se került volna ki
2022. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem sok köze van a kérdésnek a kinézetemhez, viszont nem hiszem hogy rosszul néznék ki.
2022. nov. 10. 21:57
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Akkor nem lenne nehéz szexkapcsolatot találnod mert ömlenének a csajok. Szóval azért akkora ász nem lehetsz
2022. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Nehezebb mint 10, és jóval-jóval nehezebb mint 30 vagy akár 50 éve. Azoknak is akik simán jól néznek ki. Hacsak: nem nézel ki úgy mint egy modell, nincs nagy ismeretségi köröd, nem vagy gazdag, híres stb. Akkor nyilván más a helyzet.
2022. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
MILF-et keress!
2022. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jol nezel ki? Kuldesz kepet.

Milf

2022. nov. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tudsz csajozni akkor bármelyik életkorban könnyű, ha nem akkor meg nehéz. Értsd: nem az életkoron múlik elsősorban. A külső csak egy dolog, annál fontosabb a kisugárzás, stílus, személyiség. Van egy ismerősöm nem éppen egy férfiszépség, de 10 perc alatt kidumálja szinte bármelyik csajt a bugyijából.
2022. nov. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A mai világban már csak a külalak vagy pénztárca vastagsága számít.
2022. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nők döntő többsége nem szexkapcsolatot keres. Alapjában véve embrek vagyunk, akik kapcsolódni szeretnénk egymáshoz. Pesze, a puszta szex-szel is lehet kapcsolódni, de még sokkal jobban lehet egy párkapcsolatban kapcsolódni.


Ez amúgy is egy játszma. Ha a férfi szex után lerázza a nőt és azt mondja, hogy "legközelebb 1 hét múlva talizunk babám", akkor a nő fogja a falat kaparni kínjában, hogy elteljen a hét, de ha a nő mondja ugyanezt (fordítva), akkor a pasi fogja a falat kaparni kínjában.


Szerintem nem arra lettünk kitalálva, hogy a nemi szerveink érintkezzenek és aztán menjünk a dolgunkra. Szerintem arra lettünk kitalálva, hogy beszélgessünk, nevessünk, programokat csináljunk és félve említem meg, hogy szeressük egymást.

2022. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!