Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként csak a szex érdekel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként csak a szex érdekel?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy amint ismerkedem egy pasival, azontúl hogy persze érdekel milyen személyiség...a találkozók során mégis elsősorban a szex érdekel, a szenvedély.


Van egy férfi akivel már visszatérőek az alkalmak. Többször utalást tett arra, hogy szívesen lenne több. A pasim. De annyira nem érdeklődik, ha mégis... akkor meg én nem vagyok túl nyitott felé. Nincs köztünk folyamatos kommunikáció, szenvedély és szex terén viszont kezdetektől értjük egymást. Ezért is szoktam találkozni vele újra meg újra. Csak egyre jobban zavar a helyzet, hogy szinte már kellemetlennek érzem hogy szex után több időt is vele töltsek. Inkább kerülöm a randik lehetőségét. Úgy intézem hogy mindig csak pár órám legyen rá.


Lehet ezen változtatni, vagy ebben a kapcsolatban ennyi van és kész?


Az a baj, hogy nem csak vele. Más pasikkal is ilyen vagyok. Lényegretörő. Nem igazán rajongok a kapcsolatokért.



2022. nov. 12. 04:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem baj, használd akkor csak szexre őket
2022. nov. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Így éltem évekig, a család gondolata meg sem fordult a fejemben. A randizás is átmeneti volt, mármint több emberrel is találkoztam párhuzamosan, kevés olyan időszakom volt, amikor kizárólagos kapcsolatban lettem volna (egyiknek sem hazudtam, tudták "mire iratkoznak fel", mielőtt jön valaki azzal, hogy mit tettem másokkal).


Aztán találkoztam a férjemmel. Ő is úgy indult, mint minden más kapcsolatom, heti 1 találkozásokkal, de pár hét után azon kaptam magam, hogy várom, hogy nem pár órára, hanem már egy egész napra tervezek, hogy hétköznap is egyre többet beszélünk, aztán eltelt 1 év és már a költözésről beszélgettünk és szépen elkopott mindenki más az életemből, csak ő maradt, akiben és akivel gondolkodtam. Ennek több, mint 10 éve. Eszméletlen pasas, mind fizikailag, mind lelkileg minden, amire csak szükségem van, és szerencsére én is neki.


Szerintem nem kell erőltetni, hogy történjen változás. Ha néha megfigyeled magad, az rendben van, de elvárásokat nem kell támasztanod magaddal szemben. Cselekedj úgy, ahogy a szívedből jön, és hogy ha találkozol valakivel, akkor majd másképp érzel, mint korábban. Ha erőltettem volna a dolgokat, akkor valószínűleg nem tartanék én sem itt, sosem bírtam a túlszabályozást.

2022. nov. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Hello

Kíváncsiságból!

Hány éves vagy?

2022. nov. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlókat tudok mondani és pont azt tanácsolni amit a #2

Engem sem érdekelt soha a párkapcsolat, egyet sem tudtam komolyan venni. Amíg kedvem tartotta, addig randizgattam az illetővel, aztán mikor meguntam annyi. Valahogy egyik sem tudta lekötni a figyelmem, az érzelmeim.

Aztán nálam is egyszer csak jött férjem, váratlanul, és szép lassan belefolytam a kapcsolatba. És benne is vagyok már több mint 20 éve.

Szóval én is azt mondom, hogy ne erőltesd a dolgokat. Csináld ami jól esik, érezni fogod ha olyan jön aki más mint a többi, akivel komolyabbat is el tudsz képzelni. De másokkal felesleges bármit is erőltetni.

2022. nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Jó, de ők mivel voltak nektek másabbak? Hiszen a szex a többi férfival is működött.
2022. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Én ez úgy szoktam hogy ha tényleg szép csajt sikerült kifogni.

Reggel felkel és elkezd full cink fejjel öltözködni, hogy ő megy...

Én pedig legutóbb közöltem vele hogy sehova se mész. Feküdj szèpen vissza, itt a távirányító nezd a tv t, én meg csinálok reggelit.

Reggeli közben beszélgetünk és elhívom egy újabb randira.

Az ő fejében meg az van hogy jó pasi, nem csóró, rendesen meg is rak, sőt gondoskodó, rendes.... és engem választ vegül.

Így is lett, velem van azóta is.

2022. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

"Jó, de ők mivel voltak nektek másabbak? Hiszen a szex a többi férfival is működött."


Igen, működött, jó volt. De egészen más szinten jó Vele, mint a többiekkel. Valami átbillent és sokkal inkább lett lelki élmény, nem annyira testi. Legalábbis számomra. A hozzáállása, kedvessége, a rengeteg közös nevetés, kirándulás, valahogy nagyon keveset kellett csak alkalmazkodnom, könnyű volt őt szeretni, szinte már pár hét után.


Nem hiszem, hogy a 6-osnál maradtam volna, a stílus nem az, amiről beszélek, amúgy sem szoktam reggelig maradni. Soha. Azt meg, hogy mennyit keres, nem néztem sosem. A férjemmel már kb. fél éve együtt voltunk, amikor arra kért, tippeljem meg, mennyit keres. A felét tippeltem a valóságnak. Sosem érdekelt, mindig is önálló voltam, szorgalmas, nem szorultam rá ilyenekre.

2022. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt válasz 7es! Amúgy is a nőkhöz szólt a kérdésem. 5ös voltam.
2022. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Hoppá 😂

Masik regről írtál kérdező....

2022. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Ohhh, remélem össze futunk hamarosan! 😅
2022. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!