Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként csak a szex érdekel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként csak a szex érdekel?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy amint ismerkedem egy pasival, azontúl hogy persze érdekel milyen személyiség...a találkozók során mégis elsősorban a szex érdekel, a szenvedély.


Van egy férfi akivel már visszatérőek az alkalmak. Többször utalást tett arra, hogy szívesen lenne több. A pasim. De annyira nem érdeklődik, ha mégis... akkor meg én nem vagyok túl nyitott felé. Nincs köztünk folyamatos kommunikáció, szenvedély és szex terén viszont kezdetektől értjük egymást. Ezért is szoktam találkozni vele újra meg újra. Csak egyre jobban zavar a helyzet, hogy szinte már kellemetlennek érzem hogy szex után több időt is vele töltsek. Inkább kerülöm a randik lehetőségét. Úgy intézem hogy mindig csak pár órám legyen rá.


Lehet ezen változtatni, vagy ebben a kapcsolatban ennyi van és kész?


Az a baj, hogy nem csak vele. Más pasikkal is ilyen vagyok. Lényegretörő. Nem igazán rajongok a kapcsolatokért.



2022. nov. 12. 04:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%

Én férfiként így vagyok, bár gondolom nem vagyok ezzel egyedül :D


32/F

2022. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!