Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a srác szűz, a lány viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác szűz, a lány viszont már tapasztaltabb, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Aki volt már ilyen helyzetben, bármelyik oldalról, milyen volt, hogy csináltátok?

Szerintetek az a jó, hogy a srác teljesen engedje el magát és hagyja hogy a csaj teljesen irányítsa mindenben, vezesse rá a dolgokra?



2022. nov. 12. 17:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy mikor megy el, nem is az számít főleg elsőnek

Hanem hogy hogyan kéne rávezetni, "beavatni" a dolgokba, esetleg részletesebben beszélgetni róla előtte?

(Azt is figyelembe véve, hogy egy elég visszahúzódó, talán kicsit szégyenlős srácról van szó)

2022. nov. 13. 16:39
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam úgy történt hogy először csak petting, megtanìtott puncit nyalni illetve utàna lecumizott és hamar elsültem..majd következő alkalommal egymàsnak estünk és gumi fel és betettük ìgy veszìtettem el a szüzességemet.. Jó volt de igazàból ott is lehettett volna petting előtte szóval ezt tudnám javasolni h sok előjáték és utàna szex.. 1-2 alkalom és belejön
2022. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
* jah és lovaglóban történt ìgy a csaj irànyìtott végig
2022. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem simán azt lehet mondani már volt 2-3 kapcsid. és ennyi.. néha a lány fantáziája többet segít neked (amit a dolgok mögé lát..) mint akármilyen győzködés, hogy te igenis jó pasija leszel :) és sztem ez nem nagy bűn. Sok lány meg azt hazudja hogy csak 2 kapcsolata volt.. miközben meg volt 7 + 6 egyéjszakás :D ne legyünk már álszentek ennyire.
2022. nov. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%
Csak fordítva elfogadott, mivel a nők nem csinálnak semmit az ágyban.
2022. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

Először ki kéne verni a fiúnak, majd lecumizni, harmadjára már mehet a behatolás, de mindezt pár óra leforgása alatt, tehát nem úgy értem, hogy egyik nap kézimunka, másnap szopás. Hanem egy nap alatt mindez, így jól fogja bírni az igazi szexet, amikor behatolással megy a dolog. Mondjuk a nő beleülhet, így nem a fiúnak kell bénázni.

Az a fiúnak is jobb, ha tovább tart az igazi szex, úgy értem a behatolós, mert nekik is több élvezet van úgy benne, tovább érzik a farkukat a puniban.

Az állatvilággal meg felesleges összehasonlítani a dolgot, a férfiak is csak fiatalon gyorstüzelők, 40 éves kor fölött már elmenni is alig tudnak, úgy kell erőlködni. Akkor már sokáig bírják, akkor is, ha nem akarják.

2022. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 xKakashix ***** válasza:
100%
#6 ennyi, ezt így kellene mindenkinek
2022. nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 NTBS ***** válasza:
100%
Őszintén beszélgetni a dologról.
2022. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Inkább add kölcsön nekem azt a csajt. Jobb lesz neki.
2022. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!