Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfinek, akivel most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfinek, akivel most ismerkedem nagyon tetszik, hogy szerény, visszahúzódó és titokzatosabb lány vagyok. Félek, hogy az ágyban kitörő rosszlány nem biztos hogy tetszene neki?

Figyelt kérdés
Szóval a hétköznapokban tényleg visszafogott lány vagyok, eleinte nehezebben oldódom fel társaságban. Ezzel a férfivel viszont jól érzem magam, meg tudok neki nyílni. Az ágyban viszont keményebb dolgokra vágyom, de félek, hogy hülyének nézne és nem tetszene neki. Elmerjem neki mondani, vagy tudnék előtte valahogy puhatolózni?

2022. nov. 13. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Nekem ez tetszene, én is ilyen vagyok

22f

2022. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Én is hasonló vagyok, eleinte nagyon félénk, zavarban vagyok, nem tudok önmagam lenni társaságban.

De egy idő múlva feloldódom és a szexben szintén nem vagyok visszafogott. Eddig senkit nem zavart, sőt. Ez egy másik oldal, nem hiszem, hogy bánni fogja. :) Főleg, hogy ez neki szól, ő érte el.

Nem kell elmondanod neki, meg fog ismerni és majd eldől, hogy meddig tudtok együtt előre menni.

2022. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Jolvan Pistike,napi kamu megvolt,ugyi voltal.

Varhatod a sok rejszolo privatjait,jo szorakozast!

2022. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"1

Jujj én is ilyen vagyok.

2022. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez bejön a pasiknak, úgyhogy ne parázz ezen, mert felesleges.


Azt a hibát ne kövesd el csak, hogy amikor a szexre kerül a sor, akkor nem nyílsz ki.


Szerintem egyszerű ez.


34/F

2022. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell elmondani, rá fog jönni, ha önmagad vagy.

Nekem mindenesetre nagyon tetszene a váltás.

2022. nov. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!