Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyerekkorod meghatározó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkorod meghatározó szexuális élményei ??? Kinek mi volt a gyerekkorának, fiatalkorának legmeghatározóbb élményei?

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 23:19
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/257 anonim ***** válasza:
100%
85 -ös szerinted kitaláltam?ilyet miért találnék ki?? Ha kitaláció lett volna akkor jobbat találok ki...86-os és 88-as köszi hogy mellém álltatok ;)
2023. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/257 anonim ***** válasza:
92%

91


Szívesen. Ma több teljesen átlagos kérdésnél/válasznál láttam hogy oda írják hogy kamu. Valami fétise lehet.

2023. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/257 anonim ***** válasza:
93%
Igen lehet fétise ez XD
2023. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/257 anonim ***** válasza:
10%
91 es nem tudom.. mért hazudoznak az emberek? mért csalnak az olimpián 4 év kemény munka után azok a hulyék? sok itt az értelmetlen emberi cselekedet
2023. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/257 anonim ***** válasza:
94%

94


Ilyenről hazudni teljesen értelmetlen főleg hogy ez egy átlagos dolog. Óvodában nálunk is volt mutogatás. Nem nagy dolog, természetes kíváncsiság.

2023. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/257 anonim ***** válasza:
83%
84-es mit reagált a lány? a bokorban, meglepődött?
2023. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/257 anonim ***** válasza:
90%

Nővérem van, aki 11 évvel idősebb nálam. Nem volt tabu otthon a meztelenkedés, mármint nem járkáltunk ruha nélkül, de öltözés, mosakodás közben volt, hogy láttuk egymást. Kiskoromban még nagybátyámékkal együtt laktunk, később sokszor jártunk össze, így az ő családjukkal sem volt nagy a szégyenlőség köztünk. Több fiú és lányunokatesóm volt, akikkel szoros volt a viszonyunk. Két lánnyal pedig annyira, mintha tesók lennénk, vagyis öltözés sem volt tabu egymás előtt.

Kiskamaszon, majd tizenévesen a nővérem világosított fel inkább, vele könnyebb volt ilyen dolgokról beszélni. De az említett két lány unokatesóval is sokszor beszélgettünk ilyen témákról. Sokat tanultunk egymástól a másik nemről, gondolataikról, elképzeléseikről, nézeteikről. Valahol pedig egyértelmű volt, hogy némi szexuális vonzódás is volt a dologban. Mai napig meghatározó számomra a női ideálnál az ő fiatalkori megjelenésük. Nagyon kedvelem, azt a mell és fenékformát, alkatot! Egyik vagány rocker csaj volt, másik lágy, csajos. Még mindig nem tudnék választani igazán a két stílus között, így eléggé eklektikus az ízlésem.

Azt is meg kell említenem, kiskamasz koromban volt, hogy kukkoltam nővéremet fürdés közben. Főként, hogy a kádban szeretett masztizni. A slusszpoén, hogy ő is tudta, hiszen észrevett, de néha rájátszott, számára az volt izgató a dologban. Idővel csak úgy abbamaradt mindez. Vita, probléma soha nem volt ebből kettőnk között.

2023. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/257 anonim ***** válasza:
82%

8 9 évesen fűzött az egyik lány osztálytars hogy nézzük meg egymásét, ki mentünk tesi óráról vissza a tanteremben elbujtunk ő fogdosta a kukim én pedig a baba puncijat simogattam picikét ujjaztam tényleg semmiség volt hisz kicsik voltunk. Több nem lett utána.


Sokat "csokoloztam"(inkább szájra puszi) már alsó tagozatban is, rám volt állva egy iker lány pár.

Inkább fogdosas volt meg szájra puszi.

Aztán egyik lány osztálytarsam aki fullos volt akkor is 12 évesen, persze korhoz merten, de máig az. Megmutatta a cicijét, bár mondom 4.esek voltunk akkor tehát nem volt nagy durr. De örültem a fejemnek.


Aztan 7.be volt meleg kalandom ami 8. végéig tartott egy osztálytarssal, szopás, seggnyalas heti többször.

Imádtuk csak miután gimisek lettünk nem tudtam ravenni a srácot.

Azota már párom van dolgozom 20 as éveim elejét járom.

2023. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/257 anonim ***** válasza:
32%
98-as 9 évesen becsajoztál.. de később mégis meleg lettél, na ez érdekes. De összetett dolog ez, én mindig tudtam.. az 50 fölötti boomerek olyan ostobák hogy " így a nevelés kérdése" meg " trauma" :DDD hulyeség. Mintha azt mondanám azért utáltam a fahéjat gyerekként mert fater leszidott valaamiért :D Minden esetre kiváncsi sztem sok ember hogy mégis melyik az a gén allél, vagy szinapszis ami ezt elindítja. biológiailag.. lássuk be ez "előnytelen" és a társadalom reagálása sem éppen semmiségnek állítja be. biztos lesz majd még 100 év de ki fog derülni mi okozza.
2023. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/257 anonim ***** válasza:
74%

99


Lehet biszex vagy csak kíváncsi. Nincs ebben semmi érdekes vagy furcsa.

2023. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!