Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem egyszer nevettek ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem egyszer nevettek ki a méretem miatt. Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Csupán 14 centi hosszú és 12,5-13 centi kerületű. Van olyan nő akinek ez ténylegesen elég?
2022. nov. 19. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Úgy ahogy a kis mellű nők feldolgozzák ha kinevetik őket a mellméretük miatt, vagy ahogy a duci nők feldolgozzák ha kinevetik őket a súlyuk miatt.
2022. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy átlag méret
2022. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem azért nem akar lefeküdnj a barátnőm mert nagy, ő meg szűk és fél hogy szétszakítom
2022. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Hogy feldolgozni hogy lehet, nem tudom. Sőt, ha őszinte akarok lenni, engem soha nem is nevettek ki a péniszem mérete miatt.


A további ilyen dolgok elkerülésére tudnék egy dolgot javasolni, talán működik. Fogd ki a szelet a vitorlájukból!


Szóval már jóval az előtt hogy oda juttok, tisztázd a méret kérdést. De nem azt mondom, hogy küldj egy dick-pict vagy full random nyögd be első randin hogy mekkora van neked.

2022. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mutasd!
2022. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a tiednél kisebb van, de soha nem nevettek ki. Egész életemben szép, okos nőim voltak és a szex is tökéletes volt mindig. Most is. Nem önbizalom hiányos farokméregetőnek kell lenni, hanem igazi férfinak, és akkor akarni fognak téged a nők, bármekkora is a farkad!
2022. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez az átlag méreg haver. Nem tudom hova jársz hogy az átlag miatt kinevetnek a szilvásváradi lipicai tenyészkancák közé? 😅
2022. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Biztosan van. Nézd csak meg, itt mennyien visonganak amiatt, hogy nekik nem jó, ha túl nagy, és amúgy is elég egyetlen ujjuk ahhoz, hogy kielégüljenek. Számukra te lehetsz az álomférfi.

Fogalmam sincs, hogy dolgozhatnád fel a megalázó helyzeteket: hiába tudod, hogy ők voltak bunkók, ez nyilván nem vígasztal.

Sosem nevettem ki senkit azért, mert kicsi volt neki, de tényleg nem élvezem úgy, ez tény. Így amíg fontos számomra a szex, nem tudok elképzelni tartós kapcsolatot olyannal, aki nem tud "csillogó szeműre k.efélni", és ez nem a pasik hibája, nem is az enyém: ez van. Ettől még lehet tisztelettel bánni a másikkal.

2022. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!