Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti meddig bírjátok sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti meddig bírjátok sex nélkül? Ha nincs komoly kapcsolatotok akkor kerestek hozza alkalmi partner ? Vagy inkább kielégíted saját vágyadat!

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Évekig. Most kettönél járok, de még annyit simán képes lennék kihúzni szerintem.

Én nem alkalmizok, mert nekem nem megy érzések nélkül, ezért marad a maszti.

2022. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy időben 3 pasi is akikhez jartam dugni

N

2022. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Magamnak csinálom.
2022. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Amikor az exemmel szétmentünk másfél évig annyira benne volt a mindennapjaimban a hiánya, hogy egy pasira sem tudtam ránézni, szerintem magamnak sem csináltam. Aztán még másfél év volt mire rájöttem, hogy kapcsolat nélkül is lehet kufircolni és addig kell élveznem az életet amíg fiatal vagyok. Úgyhogy én 3 évig bírtam.

31N

2022. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 éve szexmentesen élő pasiként épp ilyen kiéhezett hölgyre lenne szükségem😍😍
2022. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom nem bírják sokáig. Hamar megtalálom őket :-D
2023. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nőknél ritka a 3 év szünet. Bezzeg férfiaknál gyakori. Nálam összesen 8 év szünet volt szex nélkül férfiként. Ha átlagot számolok 18 és 41 éves korom között.


41/F

2023. júl. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!