Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm el szeretne menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm el szeretne menni Swingers klubba. Elengedjem szerintetek?

Figyelt kérdés
Vajon mi lehet a célja? Azt kérte hogy egyedül mehessen a barátnőjével. Szerintetek mi tévő legyek. Mert ha nem engedtem el akkor szerintem elmegy titokba.

2022. nov. 27. 15:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
65%
Ha jól emlékszem egy fél éve volt pontosan ugyanez a kérdés. Akkor is és most is ugyanazt fogják mondani.
2022. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
11! Neked tényleg ennyire penge memoriád van?
2022. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Mindenkivel egyet értek. Valószínűleg dugni akar. Csak hát picit zavar az életkora hogy ő 24 éves és úgy tudom ott azért idősebb pasik vannak és kiehezettek a fiatal lányokra. De Szerintem az lessz amit a 10-es írt hogy elengedem hogy kibulizza magát aztán remélem a kapcsolatunk is kiegyensúlyozottabb lessz.
2022. nov. 27. 17:09
 14/32 anonim ***** válasza:
80%
Aki azt írja, hogy 5x annyi férfi van, az se volt még ilyen helyen. Korlátozzák a létszámot, pont azért, hogy ne legyen kuki túltengés. Előre be kell jelentkezni általában és maximum 3-4 férfivel van több mint a hölgyek létszáma.
2022. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
64%

#13

Megnyugtatlak, nem lesz kiegyensúlyozottabb. Mint írtad is idősebb, kiéhezett pasik vannak. Ezért fog olyat kapni amit tőled soha nem tud, mivel nem vagy "idősebb" tapasztaltabb. Együtt öregszetek, tehát ezen változtatni nem tudsz. Én is leszögeztem anno egy lánynak (22), hogy csak szex és más semmi. Annyira bejött neki, hogy megpróbált rám akaszkodni, kénytelen voltam vele leülni, megbeszélni. Nehezen, de megértette, hogy többnek semmi értelme, viszont a korosztályát azóta erősen hanyagolja.


47F

2022. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
93%
4-5 faszi rojtosra fogja b.szni, ennyi fog történni
2022. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 16os lehet hogy igazad lessz
2022. nov. 27. 19:34
 18/32 anonim ***** válasza:
18%
Melyik Swingerbe megy?Ha szép szívesen megdugnám.40F
2022. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
A Dreamland Swinger Clubbot emlegette de nemtudom mikor megy még. Még csak beszél róla
2022. nov. 27. 20:27
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha szeretnéd magad nagyon megalázni, akkor add rá az áldásod. Aztán legközelebb megkér, hogy most jön hozzá egy félpucér medencetisztító, úgyhogy légyszi menj ki egy órára a konyhába, és készíts egy kis vacsit, mert utána éhes lesz.
2022. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!