Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm el szeretne menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm el szeretne menni Swingers klubba. Elengedjem szerintetek?

Figyelt kérdés
Vajon mi lehet a célja? Azt kérte hogy egyedül mehessen a barátnőjével. Szerintetek mi tévő legyek. Mert ha nem engedtem el akkor szerintem elmegy titokba.

2022. nov. 27. 15:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
15%
Oda rendszeresen járok,jó hely:)Remélem szerezi a finom túrot:)
2022. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon sajnállak, mert nem vagy neki elég. Nekem is volt nyáron egy szexkapcsolatom. Elején elmondta, hogy ő nem tudja elképzelni, hogy egy emberrel lesz egész életében. Nem lett több szexnél. De ígyis okozott pszichés károkat nálam. Az egyetlen amit tehetsz, hogy azonnal szakítasz, mert talán visszafordíthatatlan károkat fogsz elszenvedni, főleg ha visszafogadod.
2022. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsot. De szeretem ezért megengeded neki a swingerst
2022. nov. 27. 21:22
 24/32 anonim ***** válasza:
69%
Menj el pszichológushoz. Oldd meg a problémáidat. Egészséges ember ezt nem engedné.
2022. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
40%
Csak trollkodik.
2022. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nagy birkaság elengedni. Nem vagyok prűd, de nálam ez úgy működne, hogy vagy együtt megyünk, vagy sehogy. Ha padig mégis elmenne, mert ezt a döntést hozza, akkor abban a tudatban indulnanel, hogy én sem maradok otthon, hanem leszervezek én is magamnak egy szexet arra az estére. És nagy valószínűséggel le is zárnám a kapcsolatot.
2022. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Emgeddeeeel csoorrro
2022. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
31%
A 4# jól írta. Kevés vagy neki.
2022. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
61%
Ezt te meg engeded neki hogy mások is d…k? Ez nálam már való ok lenne. Bocsi.
2022. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
29%
Simán elengedném! A legnagyobb örömöt okozná nekem a párom. Végre visszatérne az életbe. Sajnos erről csak álmodozom mert egy prűd fapina.
2022. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!