Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj, ha nekem hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nekem hetero férfiként nincs meg ez az érzés?

Figyelt kérdés
Amikor megy egy nő az utcán, és azt érzem, hogy de megdugnám. Soha nem éreztem ilyet. Látok szép nőket, de sosem fogalmazódik meg ez így bennem, nem is foglalkozok igazából velük. Utána sem fordultam még egy nőnek se. Egyszerűen nem így szemlélem az embereket. Pedig van barátnőm, aktív szexuális életem 16 éves korom óta.

2022. nov. 29. 09:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Barcsak minden pasi ilyen lenne,nem osztonleny, mint kb mind.
2022. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Ritka és teljesen normális. Hisz nem vagyunk egyformák.

Sok boldogságot a barátnőddel! Ritka kincset fogott ki.

2022. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Én is csak megnézem hogy milyen jól néz ki, szép stb. De csak akkor fordulnék utánuk egy kicsit ha nem lát senki.
2022. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Én ugyanilyen vagyok, de nyugi, ez nem baj. Csak nem egy darab húsként nézünk a nőkre és ez mostanában már egyre ritkább
2022. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Valszeg homokos vagy.

Az első kettő után meg a kutya nem fordul meg.

Ezért szeretnék, hogy akkor más után se.

2022. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hogy lennék már homokos, ha barátnőm van? :D
2022. nov. 29. 10:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös fogyatékos szegény, nem homokos a kérdező mivel barátnője van és vonzódik a nőkhöz 😃
2022. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

#1 nem minden pasi ösztönlény, sőt, nagy részük sokkal több akaraterővel rendelkezik, mint a nők. Mert elég sok olyan férfi létezik, akinek felesége van, akit nagyon szeret, ezért mikor meglát egy jó csajt az utcán és megdugná, egyszerűen nem teszi meg. Puszta szeretetből és emberségből.

Mivel a nőkben nincsenek ilyen késztetések, nem is csoda, hogy ellen tudunk állni. Annak könnyű, ami nincs xd.

Szóval ez hatalmas túlzás, amit leírtál. Az hogy a kérdezőben nincs meg ez az ösztön, számomra semleges, nem hátrány, de nem is előny.


Kaitlyn Furdaboys, professional pick me

2022. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Attol meg osztonleny,hogy farkalna mindenki mast is. Ezt hivjak osztonnek.
2022. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8

Dehát ez az alap, hogy nem fekszem le mással. Ez nem nagyvonalúság, amit puszta szeretetből teszek. Nekem is az az érdekem, hogy ne tegyem meg, ha szeretem, tisztelem a másikat, és sokáig együtt akarok maradni vele.

Ne haragudj, de olyan, mintha azt írtad volna, hogy a nőknek örülniük kellene, ha nem csalja meg őket a férfi, mert az lenne a természetes, ha csalna, nem pedig az, hogy nem.

2022. nov. 29. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!