Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj, ha nekem hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nekem hetero férfiként nincs meg ez az érzés?

Figyelt kérdés
Amikor megy egy nő az utcán, és azt érzem, hogy de megdugnám. Soha nem éreztem ilyet. Látok szép nőket, de sosem fogalmazódik meg ez így bennem, nem is foglalkozok igazából velük. Utána sem fordultam még egy nőnek se. Egyszerűen nem így szemlélem az embereket. Pedig van barátnőm, aktív szexuális életem 16 éves korom óta.

2022. nov. 29. 09:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

#9 igen ezt hívják ösztönnek, az ösztönlény pedig az, aki nem tud uralkodni az ösztönein.

#10 oké akkor fordítsuk le...gyerekeket leültettek szobákba pszichológusok egy májvacukor elé. Megkérték őket, hogy amíg visszaérnek, ne egyék meg őket. A késztetés mindben ott volt, nagyon meg szerették volna enni, ez ellen egyikük se tehetett semmit. Azonban volt, aki ellenállt. Nyilván a társaság egy része megette, de volt aki kibírta, azoknak pedig lettő májvacukrot is adtak a végén. Így már érted? A pasik nagy részében megvan a késztetés, hogy megdugjanak több nőt is, csak nem teszik meg, mert empatikusak, vannak elveik és volt gyerekszobájuk. Ilyen egyszerű. Aki sok energiát belefektet ebbe, hogy tisztelni tudja a másikat, az nem ösztönlény, mert pont hogy NEM ösztönösen cselekszik.


Kaitlyn Furdaboys, professional pick me

2022. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha szeretsz valakit alapbol eszedbe sem jut hogy megakarsz valakit dugni.
2022. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11

Persze,világos,amit írsz. Csak szerintem az empátia és a tisztelet tényleg alap, és kicsit furcsa, hogy sokaknak nem.

Egyébként ezt a pszichológiai kísérletet érdemes lenne felnőtteken is elvégezni. Mert azt még meg is értem, hogy gyerkként nincs annyi önkontrollja az embernek, de azért ez felnőtt korra már jobbára ki kellene, hogy alakuljon.

2022. nov. 29. 11:23
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg olyan mintha még a nőknek kellene hàlàsnak lenniük,mert a férfiak(màr amelyik) kegyesek magukat visszafogni, és nem csalni orrba-szàjba. Majd szobrot emelek nekik.
2022. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az ilyen kérdések mindig gyanúsak. Sosem érzel szexuális vonzalmat más nők iránt - egészségedre, légy boldog a pároddal. Miért olyan fontos ezt külön reklámozni?
2022. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Nincs veled semmi gond kérdező! Inkabb tiszteletet érdemelsz, amiért nem tárgyiasítod a nőket.
2022. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

Egyébként kérdező, amit leírtál, úgy hívják, hogy teljesen monogám lelkialkat: ha van egy párod akit szeretsz, akkor semmiféle szexuális vonzalmat nem vagy képes érezni más ember irányába

Régebben egyébként én is azt hittem, hogy a férfiak is sokfélék és a köreikben sem olyan ritka ez a beállítottság

de ahogy teltek az évek és egyre többféle szituációban láttam az átlagosnak mondható ismeretségi körömet, be kellett ismernem, hogy ha egy hetero férfi előtt fél méterre szemmagasságban ott pucsít egy tangás női fenék, akkor bizony mozdulni fog a szerszám, állítson magáról bárki bármit.

2022. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17

Oké, de hogyan és miért kerülsz olyan helyzetbe, hogy ott pucsít előtted egy tangás női fenék, ami nem a párodé?

2022. nov. 29. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!