Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lesz neki lovaglás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz neki lovaglás után kicsi a nemiszerve ?

Figyelt kérdés
Miután leszállok a barátomról mindig látom hogy visszamegy neki eredeti “állapotba” a nemiszerve és azt mondja elfáradt. De nem megy el igy sohasem. Rosszul csinálom hogy lelankad neki lovaglás közben?
2022. nov. 29. 10:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem előre-hátra csúszkálni a szeméremcsontom, hanem feeeel leeee, feeel leee.. guggolj bele az sokkal jobb, mondjuk a combizmaid nem fogják bírni. :)
2022. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%

Hadd csinálja már úgy ahogy neki jól esik

Amúgy kerdezo; valszeg ebben a pózban kevésbé van ingerelve

Mi is voltunk így többször és a párom ezt mondta hogy így nem olyan intenzív az érzés, azért

2022. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%
A saját örömével törödhet esetleg ha neki pont előre hátra esik jól vagy csak a hapsi fontos hogy orajta fel le ugraljanak?
2022. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
96%

Próbáld a guggolós lovaglást. Nekem ez jön be leginkább, nem találkoztam olyan pasival aki ne lett volna kőkemény közben.

Ha szemben vagy a sráccal támaszkodj a mellkasán, miután beleültél úgy helyezkedj hogy feszítsen(kicsit hátrébb kell csúszni) és próbálj hosszúkat húzni, hogy az egész péniszt érje inger.

Aztán odafigyelni, mert hamar el tudnak menni a pasik ettől :)

2022. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

"A saját örömével törödhet esetleg ha neki pont előre hátra esik jól vagy csak a hapsi fontos hogy orajta fel le ugraljanak?"

az megvan, hogy ha a pasinak nem jó a póz és lelankad, akkor a csajnak sem lesz túl élvezetes?

amúgy meg normál esetben ez úgy néz ki, hogy mindkét fél öröme fontos

2022. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk lányként mondom hogy az előre hátra csúszkálás nekem se igazán vált be, valóban nem nyújt élvezetet. A guggolós verzió jobb, max ha elfárad a lábam kicsit csinálja a pasim azután megint én.
2022. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
48%

#13 és hogy törődik utána a saját örömével ha a pasi 20 másodperc alatt lekókad, és onnantól kezdve csak egy darab kőként fekszik, miközben a csaj egy darab csonthoz dörgöli magát?

Annyit éreznek ilyenkor hogy a legtöbb csaj észre se veszi hiogy kókad ebben a pózban a pali.

2022. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként imádom ezt a pózt és igyekszem változatosan csinálni.

De simán lehet, hogy tényleg csak nem érez elég ingert tőle.

2022. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha már lovagolva ülsz rá, és előrehajolsz, akkor sokkal hatékonyabb ha a pasi lentről dönget felfelé. :)
2022. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Pasikent irom, ha mas pozban nem lankad le, akkor valoszinuleg a technikaval van a gond. Ez kicsit nekem olyan mint a tanc :) Rengeteg nonek nincs ritmuserzeke. Statisztikai alapon aki jol tancolt annak bizony a technikajaval sem volt gond sosem. Az elottem szolo holgyekre buszke vagyok azert! Egyetertek a guggolos verzioval, illetve azzal is, viszont az elore hatta csuszkalas sem rossz, ha abban van egy kis fel le mozgas is, vagy korkoros. Ami nem kedvemre valo, az az amikor az egesz test mozog elore hatra, a csipo mozgasan legyen a fokusz, egy ici picit hatrebb ulve, mellkasra tamaszkodva, fejet hatta hajtva akar, hangok … garantalt a kemenyseg … :)
2022. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!