Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lesz neki lovaglás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz neki lovaglás után kicsi a nemiszerve ?

Figyelt kérdés
Miután leszállok a barátomról mindig látom hogy visszamegy neki eredeti “állapotba” a nemiszerve és azt mondja elfáradt. De nem megy el igy sohasem. Rosszul csinálom hogy lelankad neki lovaglás közben?
2022. nov. 29. 10:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is elpuhulok, ha a párom lovagolni próbál.

Egyszerüen semmit nem érzek belőle, csak azt

hogy ugrál rajtam. Hiába próbáltam rávezetni

a helyes technikára, nem megy neki.

Mostanság már nem is próbálkozunk vele.

2022. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem valami a kapcsolattal nem stimmel. Nem tudok elképzelni olyan rossz poziciot, hogy attol valakinek ne legyen merevedése, miközben puncival izgatják.
2022. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

22 nek. 21 vagyok.

Nálunk minden passzol a szexben is és a kapcsolatban is,

de amikor úgy ugrál rajtad a párod, hogy vele együtt te is,

meg az ágy is elkezdtek himbálózni. És semmi hajlandóságot

nemmutat afelé, hogy esetleg egy kis izommunkát is beletegyen

necsak a gravitációra meg az ágyrugókra bízza a dolgot,

akkor jobb pózt váltani.

2022. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
47%

#23 vannak szűzikék akiknek attól is feláll ha huzat van. :D

Ők nem tudnak ilyet elképzelni. :D

2022. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nagyon fura ez, én is sokszor lelankadok, elélvezni sosem tudnék lovaglótól. Azért fura, mert nagyon élvezem, mégis a farkam nem akar működni, pedig a barátnőm istenien csinálja. Arra tudom rávezetni, hogy úgy vagyunk beállítva, hogy mi kell irányítsunk, és úgy áll nekem is rendesen.
2022. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha el akarnam poenkodni, akkor azt mondanam, hogy rossz a verkeringes, nem megy eleg ver a brokiba ha hanyatt vagy :D😅ma reggel az uzemorvos azt mondta a verkepemre, hogy genetikai csoda vagyok :D nekem megy is hanyatt mondjuk! :D
2022. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!