Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha nincs épp kapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha nincs épp kapcsolatotok meddig bírjátok szex nélkül? Kerestek alkalmit? Vagy magatoknak oldjátok meg? Vagy szexkapcsolat? Nyilván az embernek ez szükséglet!

Figyelt kérdés
2022. nov. 29. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Két éve vagyok szingli, legalább még ennyi ideig bírnán. Megoldom magamnak egyébként.
2022. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megoldom magamnak
2022. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne párom megoldanám magamnak.
2022. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Bármeddig, igazából nem létszükséglet, mert én is megoldom magamnak. (és így is nagyon jó) Valahogy én csak a szex miatt nem állnék össze senkivel, csak ha tényleg vonzó az illető.
2022. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem keresek. Megoldom magamnak és majd, ha jön egy értelmes kapcsolat, akkor lesz szex is.
2022. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megoldom magamnak. A kis játékszereim nagyobb élvezetet adnak, mint bármilyen pasi. A pasi inkább csak az érzelmi részét adná, ha normálisak lennének, de mindegyik csak a dugásra megy...
2023. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!