Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális, hogy ezt tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy ezt tapasztaltam az alkalmi partneremmel?

Figyelt kérdés

Átjött hozzám a partnerem, szex előtt volt fürdés és neki is láttunk a dolognak, sperma szeru váladék volt a huvelyenel, ami gondolom elovaladek volt.

Elkezdtem nyalni, de ekkor olyan szodabikarbonahoz hasonlo ize volt, ilyen meg sosem volt korabban vele es hogy furdes utan is ilyen?(tehat a korabbi izetol eltero)

Missziben voltunk es ezutan valtottunk pozt es igy ralattam teljes mertekben, hogy mit hagytunk alul, elegge kiterjedt merteku nedvesseg volt a lepedon es a feneken is feher, vizszeru cseppek csorogtak. Az aktus soran gumit hasznalunk es en meg nelkule nem is csinaltam, ha ez szamit.

Napokban volt az eves nogyogyaszos vizsgalata, elvileg minden ok. A bugyijat meg en vettem le rola es igy utolag visszagondolva arra emlekszem, hogy ugyanolyan kocsonyas es feher szeru (spermahoz hasonlo) cucc volt rajta, es ez megutott, hogy mi is lehetett, marmint, nyilvan elovaladek, de olyan szaga lett reggelre a puncijanak, kozelitettem a feneke fele es megcsapott valamilyen kellemetlen szag... Megmondom oszinten, hogy aggodtam, hogy lehet valami problemaja es elkaptam-e valamit, ezert lecsekkoltam a bugyijat es az a feheres cucc az reggelre sargas szinu lett rajta.


Ez normalis lehet, ha nem akkor mi lehetett?


Legkozelebbi alkalom soran ilyet nem tapasztaltam egyebkent es nem telt el sok ido a ketto kozott, de zavar az, hogy nem tudom, hogy mi lehetett ez.


2022. dec. 1. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gombáról van szó, akkor talán menzesz után lehetett közvetlenül és abból maradt vissza még valami. De ilyen folyások sok mindentől lehetnek még. Más nem jut eszembe.
2022. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ja,kis kiegészítés. Lovaglóval akartam indítani és felháborodva momdta, hogy biztosan nem, kérdezem miért? Mert most biztos nem.

Furi volt

2022. dec. 1. 21:13
 3/20 A kérdező kommentje:
Menzesze 3 héttel az alkalom előtt volt
2022. dec. 1. 21:13
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogalmam sincs. Én még sosem tapasztaltam ilyet.
2022. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
talán mert földön kívüli?
2022. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces volt, Pataki Attila a sofor..allitolag
2022. dec. 1. 22:01
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelynek van egy természetes ontisztulo folyamata amikor hüvelyváladék távozik. Ez a ciklustol függően hol vizesebb hol kremesebb fehér állagú, kinek több kinek keveseb, és teljesen természetes dolog. Nyugi.
2022. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor valaki nem sokkal előtted teletöltötte a csajt.
2022. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igazabol huseggel nem tartozik, de azert az durva lenne, ha ugy erkezne ide, hogy massal volt elottem, egyebkent nem tartanam lehetetlennek, foleg azert, mert tiltakozott az elejen a lovaglassal, nekem az nagyon furi volt.


Elmelyedtem a temaban es szagrol azt az infot talaltam, hogy a "teletoltes" lett volna akkor femes ize lenne lent.


Mivel nem tudtam mire gondolni, ezért nekem is megfordult a fejemben ez sajna.


Egyébként, ha spermás lenne a hüvely, annak lenne szaga bizonyos idő után? Gondolom a sperma az elvízesedne bizonyos idő elteltével.


#7 Köszi

2022. dec. 1. 23:23
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#8 ha nem sokkal előtte beleélveztek, akkor tempósabb dugás közben úgy habosodik, mint a felvert tojásfehérje! :)


meg elég jellegzetes íze van a spermának hogyha már kinyalta akkor feltűnjön neki.

2022. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!