Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális, hogy ezt tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy ezt tapasztaltam az alkalmi partneremmel?

Figyelt kérdés

Átjött hozzám a partnerem, szex előtt volt fürdés és neki is láttunk a dolognak, sperma szeru váladék volt a huvelyenel, ami gondolom elovaladek volt.

Elkezdtem nyalni, de ekkor olyan szodabikarbonahoz hasonlo ize volt, ilyen meg sosem volt korabban vele es hogy furdes utan is ilyen?(tehat a korabbi izetol eltero)

Missziben voltunk es ezutan valtottunk pozt es igy ralattam teljes mertekben, hogy mit hagytunk alul, elegge kiterjedt merteku nedvesseg volt a lepedon es a feneken is feher, vizszeru cseppek csorogtak. Az aktus soran gumit hasznalunk es en meg nelkule nem is csinaltam, ha ez szamit.

Napokban volt az eves nogyogyaszos vizsgalata, elvileg minden ok. A bugyijat meg en vettem le rola es igy utolag visszagondolva arra emlekszem, hogy ugyanolyan kocsonyas es feher szeru (spermahoz hasonlo) cucc volt rajta, es ez megutott, hogy mi is lehetett, marmint, nyilvan elovaladek, de olyan szaga lett reggelre a puncijanak, kozelitettem a feneke fele es megcsapott valamilyen kellemetlen szag... Megmondom oszinten, hogy aggodtam, hogy lehet valami problemaja es elkaptam-e valamit, ezert lecsekkoltam a bugyijat es az a feheres cucc az reggelre sargas szinu lett rajta.


Ez normalis lehet, ha nem akkor mi lehetett?


Legkozelebbi alkalom soran ilyet nem tapasztaltam egyebkent es nem telt el sok ido a ketto kozott, de zavar az, hogy nem tudom, hogy mi lehetett ez.


2022. dec. 1. 20:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Na most ment el a kedvem az egésztől. fujjjjjjjj
2022. dec. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzes

Vagy hasznalt elotte valami huvely kapszulat

Lactinelle utan is van olyan feheres dolog

De menszesz elott is lehet feheres cucc

N

2022. dec. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Alkalmi partner, tehát olyan aki rajtad kívül mással is dug. Fertőzés, vagy kezdődő hüvelygomba. És ezek csak a jobb lehetőségek...
2022. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hàt én hozzànem nyúltam volna nemhogy belenyalni..eszetlen vagy kérdező.. a nyelved lehet lerohad majd nemsoká
2022. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem peteéréskor is szokott kocsonyás állagú,sperma szerű válladék ürülni a hüvelyemből. Pár napig tart,szúrkál a hasam is picit ilyenkor a lovagló meg a kutya póz nem túl kényelmes. Én még arra gondoltam hogy esetleg valamilyen hüvelyfertőtlenítőt használhatott szex előtt vagy előző nap. Ha nemibetegség lenne akkor tutira fájna,viszketne neki. Kellemetlen lenne annyira hogy nem kívánná a szexet. De szerintem beszéld meg vele ha tudtok nyíltan beszélgetni ilyen dolgokról akkor biztos nem fog megharagudni miatta.
2022. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#16

3 hétig nem volt előtte szex, orál az Ő részéről kizárólag, nem engedte még kézzel sem. Azt mondta, hogy azért, mert menstruál, de 3 hétig? 5-6 hónapja abbahagyta a fogamzásgátlónak a szedését és azt mondta, hogy szerinte ezért, mert hónapokig nem is volt meg neki, illetve most jött meg neki és tartott ennyi ideig.


Megkérdeztem tőle, hogy az orvos szólt-e valamit, hogy nem ment el hozzá csak 3 hét után, mert gondolom vérzéscsillapító vagy ilyesmi kellett volna... 2 éve nem volt elmondása szerint nőgyógyásznál, ez eléggé tré szerintem.


Egyébként én valamennyire ragaszkodtam hozzá és kedves személy a szívemnek még mindig, de azóta vége van a dolognak köztünk, mert nem tudok benne megbízni és nem érzem őszintének.

2022. dec. 23. 16:03
 18/20 anonim ***** válasza:
Biztos susmákolt valamit csak nem merte elmondani mert lehet szégyellte.
2022. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én ilyet amugy sosem halottam hogy 3 hétig mentstruálna valaki...

35n

2022. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#18 ez biztosan így van, az már esélyesen sosem fog kiderülni, hogy mit.
2022. dec. 23. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!