Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ha teherbe esnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha teherbe esnétek megtartanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel szexelhettek egy olyan hapsival, akire büszkék lennétek mert mondjuk híres színész, asztronauta, Mr.Olympia győztes, népszerű politikus, sikeres sportoló/sakkmester/YouTube előadó, vagy énekes.


Szóval teherbe esnétek tőle. Mit csinálnátok? Mondom, hogy egy éjszakás kaland mindössze, és máris bekaptátok a legyet


Másik kérdés ; elmondanatok később másnak hogy kitől van a gyermek?


Életkort, és eddigi "komoly" (értsd: szex is volt benne) kapcsolatok számát is írjátok le kérlek.


Szorgosan nyomom a zöld kezet annak aki normálisan válaszol.



2022. dec. 2. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem tartanám meg mert nem szeretném egyedül felnevelni. Vannak akik megtartanák, sőt direkt törekednek rá - a pénz miatt amit gyerektartásként lehúznak a pasiról - de egy apa, szerető társ többet ér mint a pénze.
2022. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem tartanám meg.

22

4

2022. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem tartanám meg. Minden porcikámmal irtózom attól, hogy bármikor is saját gyerekem legyen, és ugyan ambíciózus vagyok, éppen ezért nem más nevével (gyerekével) akarnék feltörni/kitörni/meggazdagodni; a saját egóm nem ér annyit, hogy egy gyereket csak az apja személye miatt megtartsak, ezzel jó eséllyel mindenki életét tönkretéve.


22

2

2022. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

Megtartanám, és felnevelném.

Törekednék arra, hogy elismerje a gyerekét, de nem minden áron (nem a pénz miatt, hanem az apa-gyerek kapcsolat megtartása lenne a cél). A hozzám közelállóknak elmondanám, ki az apa, de nem híresztelném.

24

2

2022. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem tartanám meg, utálom a gyerekeket, soha semmilyen körülmények között nem szeretnék.

24

1 (jelenleg is együtt)

2022. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartanám meg. Egy gyerek baromi drága, valószínűleg apuci hallani se akar majd róla, illetve minimum 18 év felelősség és a saját életem hanyagolása várna rám. Azon túl, hogy a gyereket nem csak megcsinálni kell aztán mondani neki hogy ja apád amúgy az xy nagyon híres valaki, és kész. A gyereknek lenne a legnagyobb szívás ez, meg annak aki az apja anélkül hogy bele tudott volna egyezni ebbe a szerepbe.
2022. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Ja 24 vagyok, 4 férfival voltam együtt, ebből egy volt párkapcsolat.
2022. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2%
Természetes, hogy tartsa meg! Es házasságon kivül ne szexeljen! Az abortusz az egyik legrothadtabb gyilkosság a világon, olyan gyermek ellen, aki még védekezni se tud...
2022. dec. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám meg 40N
2022. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én megtartanám.

Megtehetem az hogy tudják biztosítani neki mindent amire szüksége van.

Ha az apa nem akarja akkor nem kell tartania a kapcsolatot, ha akarja akkor tarthatja.

2022. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!