Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15-16-17 éves lányok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16-17 éves lányok, ha véletlenül teherbe esnétek a szerelmetektől akkor megtartanátok?

Figyelt kérdés
Ha biztosan tudnátok azt, hogy a fiú soha nem hagy el és támogatni fog és ő kérné, hogy tartsátok meg a kicsit.
2010. jún. 3. 18:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
igaz én nemrég töltöttem be a 18-at, de biztos vagyok benne, hogy nem tartottam volna meg a kicsit. már azért sem mert még én is gyerek vagyok.
2010. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%

még akor sem tartanám meg

mot szóljatok le de nekem sokkal fontosabb az iskola mint hogy egy babát dédelgessek

meg ha felnő

se szakmám se iskolám normálisan

2010. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%
nem tartanám meg
2010. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
én ugyan már 21 vagyok és házas...de még most se tartanám meg amíg egyetemet nem fejeztem be
2010. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%

Már nem vagyok, de én is voltam annyi idős. És nem tartottam volna meg. Ok, most jöhetnek a "szentek" hogy hogyan bíráskodhatok egy emberélet felett stb. De ha megtartottam volna, két életet, vagy hármat vágok tönkre: a pasiét, a kicsiét és a sajátomat. De szerencsére én soha nem voltam ilyen helyzetben.


Holdtündér

2010. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%

én ismerek olyan csajt aki 16 éves és augusztusba szül :) tök normális és rendes meg minden :) és támogatják... én nem tudom mit tennék...nem szeretnék gyereket = védekezünk és nincs olyan hogy véletlenül teherbe essek és nincs gond ilyen kérdésről :)

15/L

2010. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

Régen még amikor fiatal voltam a gimibe még olyan csajok is voltak hogy behozták a gyereket tolókocsiba körbemutogatni -az azért poén :D Úgyhogy megtartották és semmi bajuk nem lett.


Cili bácsi

2010. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

De egy évet vagy esetleg kettőt mindenki tud halasztani...

Akik sokat buknak meg és még késtek is azok sincsenek lemaradva semmiről. Mert szorgalommal be lehet pótolni mindent. És az első 2 év a fontos nagyon, utánna meg 3-tól úgyius ovi, meg a szüleim is segítenek.

2010. jún. 3. 18:36
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

:AS:DASD: jajj :D nem tolókocsiba :D hanem babakocsiba , bocsáássatok meg ezt a tévedésem :D


Cili bácsi

2010. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Egy gyerek nem egy 2-3 éves elfoglaltság, hanem legalább 18-20 éves folyamatos, és utána is támogatni kell.
2010. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!