Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehetnek tapasztaltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetnek tapasztaltak azok az emberek akik itt válaszolgatnak kérdésekre?

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de alapvetően nem kell tapasztaltnak lenni, hogy a legtöbb kérdésre tudj segítő jelleggel válaszolni. Sok esetben az is elég, ha tájékozott vagy és helyén tudod kezelni a dolgokat vagy csak szimplán jól ismered a biológiáját annak a nemhez akihez vonzódsz.
2022. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az 1-es válaszolónak teljesen igaza van, illetve annyit hozzá tennék, hogy szerintem a válsz stílusából le lehet szűrni azt is, hogy hasznos-e.
2022. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én személyesen nem vagyok tapasztalt abból a szempontból hogy nagyon kevés partnerem volt. Ellenben érdekel sokféle téma, ezért elég sok mindenre tudok válaszolni, és elmondani az én szemléletemet.
2022. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Van aki az van aki nem.


Szívesen.

2022. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mármint a szexualitásban tapasztaltak, vagy a mennyiségi dugásban?


Szerintem sok itt a szűz, mantrázó LIKEvadász, közülük rengetegen játsszák az agyukat. Talán a csajok méginkább...


De a csúcstartó mégis a fő-incel, az önjelölt (padlócirkáló) Szexológus

2022. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A saját tapasztalataikat írják, én is azt szoktam.
2022. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az itt irkáló maximum 5-6 lányt még senki se dugta meg rendesen és ők se dugtak meg senkit se rendesen. A többiek meg csak magukat nőnek kiadó melegek.
2022. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolom magam tapasztaltnak, de pont ezért csak akkor válaszolok ha az adott kérdésben van tapasztalatom.
2022. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

8-as, miben van tapasztalatod ?


1. Egyéjszakás

2. Fogamzásgátló tabletta

3. Spermicid

4. Óvszer nélküli aktus

5. Orál

6. Többes

7. Szex csajjal

8. Anál

9. Szerepjáték

10. BDSM

11. Szex pénzért

12. Hüvelyi orgazmus

13. Szexuális segédeszközök

14. 10 évnél több korkülönbség

15. Orgazmuskontroll

16. Síkosítók használata

17. STI-k

18. Erotikus masszázs/tantrikus szex

19. Alkohol vagy kábítószer hatása alatt szex

20. Kihasználás, megbánás ?

2022. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

47 évesen elmondhatom magamról, hogy van némi tapasztalatom, mind a szex, mind az odáig vezető út kapcsán. Van kellemes, és kellemetlen tapasztalatom a bizonyos témákat illetően. Vannak olyanok amire büszke vagyok, vannak amikre kevésbé, vagy egyáltalán.

Mivel itt mondhatni anonim az ember, így megosztom a rosszat és a jót is. Csupán azért, ha valaki értelmezni tudja, esetleg hasznosnak találja saját élete kapcsán tudjon belőle tanúságot leszűrni, esetleg alkalmazni más által átélt kudarcot, jó dolgot.

Vannak trollok is, mind válaszok, és kérdések mögött is. Ez mindenkinek saját döntése, gondolata alpján kell eldöntenie.

2022. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!