Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehetnek tapasztaltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetnek tapasztaltak azok az emberek akik itt válaszolgatnak kérdésekre?

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem a szex meg a partnerek mennyiségétől függ hogy ki mennyire tapasztalt. Mert elhiheted nekem hogy vannak olyanok akiknek volt már 50-60 partnerük is, de a szexben elég megkérdőjelezhető a teljesítményük. Attól függ hogy ki mennyire tájékozott és mennyire figyelmes. Mert megdughatsz akár 100 nőt is rosszul, kinyalhatsz akár 100 nőt is rosszul, vagy szophatsz akár 100 farkat is rosszul. Én eddig 2 nővel voltam csak, mindkettő kapcsolatban. Az előzővel 5 évig voltam együtt, de se szexuális, se semmilyen más téren nem tudtam kiteljesedni így ugyanolyan tapasztalatlan voltam utána is. Mostani párommal viszont teljesen más a helyzet. Vele egy év alatt olyan dolgokat fedeztünk fel amit ha 100 másik emberrel lefekszünk, se tudtunk volna meg magunkról. Csak hogy egy példát mondjak, neki több partnere volt előttem, és azt hitte nem képes a hüvelyi orgazmusra, aztán jöttem én. Odafigyelés kérdése minden. Nem gyakran válaszolok itt, de mikor igen azt saját tapasztalatból, és nem azért mert sok nővel voltam😄
2022. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én bevallom őszintén, hogy nem sok tapasztalatom van. Három 2 éves kapcsolat áll mögöttem, amiből kettő fiúval volt és egy lánnyal.

A saját tapasztalataim alapján szoktam válaszolni, de a legtöbb kérdés megválaszolásához nem is igazán kell tapasztalat. Ahogy az #1-es válaszoló is kifejtette.

2022. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én ahhoz válaszolok, ha az adott kérdés már megtörtént velem vagy nagyon bele tudom élni magam a helyzetbe.

Amihez semmi tapasztalatom ahhoz nem válaszolok.

2022. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!