Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tinderen milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen milyen gyakran érdemes válaszolgatni?

Figyelt kérdés

Hogy ne tűnjön úgy neki, hogy sz@rok bele, de ne is legyek "túl" elérhető?

Naponta 1x megfelelő lehet?



2020. dec. 10. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Játszma ON
2020. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Én mikor még használtam rendszeresen írtam azoknak aki írtak nekem. Ha észrevettem hogy van üzi válaszoltam. Nem taktikáztam, és meg is lett a gyümölcse.
2020. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Napi 1x válasz nálam már érdektelenségnek tűnik. Ha nem kezdődik spontán, folyamatos beszélgetés legalább közepesen hosszabb ideig, akkor sok kedvem nincs randizni valakivel, ezek jellemzően el is halnak gyorsan.
2020. dec. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És milyen témákról szokás ilyenkor beszélni?
2020. dec. 11. 03:22
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Szexről
2020. dec. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Változó. Pont az az ismerkedés lényege, hogy kiderüljön, hogy van-e közös beszédtémátok.
2020. dec. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez partnerfüggő is, de ha bejön az adott illető, akkor miért is kell játszadozni? Ez annyira gyermeteg.
2020. dec. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell senkinek sem. Ha úgy érzed, hogy csak szórakozni jársz oda, a többiek is lesz@rnak majd.
2020. dec. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem akarsz találkozni senkivel és csak játszol akkor jól csinálod.

Ha nem a társalgás majd az aktív irányítja a beszélgetést, de mindíg válaszolnom kell, és valamit visszakérdezni hogy nálad?

2020. dec. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!