Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket felizgat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket felizgat ha meglátjátok egy számotokra szimpatikus de idegen férfi szerszámát? Vagy ha nem is látjátok, kíváncsiak vagytok rá ? Szívesen megnéznétek ? Esetleg felizgat ? Kérem, kort írjatok

Figyelt kérdés

#izgatás #idegen #farok #szimpatikus férfi
2022. dec. 14. 12:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2022. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
71%

Ugyanezt a kérdést feltettem sok éve, direkt nem pont így megfogalmazva. Akkor a válaszolók szinte 100%-a azt írta, hogy "persze, ne viccelj, az a legjobb része".


Ezen az oldalon a válaszok 99%-ban azon múlnak, hogy hogy sikerül feltenned egy kérdést és mire asszociálnak róla, most pl a farokküldögetős trollokra valaki olyan helyett akihez erősen vonzódnak. Pl a feleségednek épp nem ez jutott eszébe, hanem ilyen "született feleségek" szerű jelenet a tengerparton szerű jó pali, és igen őket is ugyanúgy érdekli ez, mint ahogy téged sem érdekelne boldog-boldogtalan csövesnek a vaginája valószínűleg, mert láttál már ilyet. Ne várd el hogy bárki elvonatkoztasson bármennyire itt.

2022. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
#12 Igen, igazad lehet. Valószinüleg rosszul tetem fel a kérdést.Mert nyilván nem a farokküldőzgetős képekre gondoltam, hanem inkább mondjuk ha belecsöppennek egy idegen társaságba és ott van egy számukra szimpatikus pasi stb.
2022. dec. 14. 12:57
 14/30 anonim ***** válasza:
86%
#10 vagyok, és nem, engem ilyen helyzetben sem érdekel egyáltalán. Tudtam értelmezni a kérdést, de hiába jön be vki, ha nem ismerem, nem akarom látni a farkát még ruhán keresztül sem, és kész. Kifejezetten kellemetlen érzés is lenne.
2022. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem izgat fel,teljesen hidegen hagy.
2022. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
80%
csak és kizárólag akkor izgat, ha engem kukkol és az én látványomra veri
2022. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
60%

#13

Igen, meg nyilván azt se várd, hogy ezek után már megpróbálnak elvonatkoztatni és átgondolni, árnyalni a kérdést. A neten ilyenkor a kényszeres makacsság a legfontosabb érték, amit tűzön vízen keresztül is meg kell védeni. Ennek pszichológiai okai vannak. Ha ez teljes mértékben így lenne, akkor nem létezne hormonháztartásuk, nem számítanának heteroszexuális orientációjúnak, és ellentmondanának a valósággal azzal hogy az az ember aki mellé letették az x-et ott minden 100%-osan működik a elejétől végéig, de valósággal ellentétesen kikapcsol az összes receptoruk amint ráeszmélnek hogy a női büszkeségük előtérbe került és a panelek hangoztatása az most fontosabb mint a hitelesség. De, még egyszer írom, ennél ne várj itt többet, sose lesz értelmesebb fórum és nem lesznek önismerettel rendelkező értelmesebb válaszolók.

2022. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
89%

Idegen férfi szerszáma hidegen hagy. Nem figyelem, ruhán keresztü főleg nem, nem érdekelnek a magamutogató szájhuszárok.

A barátom pénisze minden állapotában izgató, kezdve az alap dudortól a boxerben, félmereven közös zuhanyzásnál, reggelente ébredés után amikor még kicsit bamba, de áll neki mint a cövek, vagy betonkemény farokkal szex közben. 26L

2022. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Hidegen hagyna.
2022. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdekel egy idegen férfi farka se ruhába se anélkül. Ha már látok egy számomra vonzó pasit ezerszer előbb nézem meg az arcát, szemét mint az ágyékát. Az meg irrealis hogy valakinek csak úgy véletlen meglátod a farkát, mert ilyen szituacio nincs. A strandon külön van nemek szerint a tusoló, máshol meg aligha lenne ilyenre lehetőség, max ha egy szatír az illető, az még sokat elmond róla. Szóval nem, nem érdekel senkinek a faxa hacsak nincs közöm az adott illetőhöz, és ezzel a nők 99 százaléka így van hiába próbáljátok a szánkba adni az ellenkezőjét.
2022. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!