Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szép lányok, nektek jól esik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, nektek jól esik az ilyesmi? /F

Figyelt kérdés

Van egy társaság, ahol van egy szép nő, elég sokmindenkinek tetszik, a legtöbb férfi körül ugrálja és folyamatosan flörtölni próbál vele.


El tudom ismerni a szépségét a nőnek, de engem sosem érdekelt igazán, sosem próbálkoztam nála és nem is akartam.


Viszont múltkor megdícsértem ezt a nőt, hogy milyen ügyes valamiben. És nagyon meglepődött és megköszönte, hallottam a hangján, hogy jól esik neki és hogy nagyon meg is lepte a dolog.


Azért dícsértem meg, mert tényleg úgy gondoltam, amit mondtam, nem volt mögötte hátsószándék.


Őszintén szólva kicsit én is meglepődtem, hogy így meglepődött, mert amúgy állandóan dícsérgetik a csávók de már teljesen megszokta és szinte semlegesen reagáll a legtöbbre.


És bele gondoltam, hogy egy idő után nyomasztó lehet úgy élni, hogy rengetegen csak azért kedvesek veled, mert valamit szeretnének tőled megkapni, vagy csak közelebb akarnak férkőzni tovább, és talán ezért lepődhetett meg az apróbb dícséretemen ami mögött tényleg semmi hátsó szándék nem volt.


Szebb lányok, egy idő után nektek is jól esne az ilyesmi, ha valaki nem azért dícsérne meg, mert akar tőletek valamit?


Remélem érthető volt a kérdésem lényege.


2022. dec. 16. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a dícséret a legértékesebb számomra, ami mögött nincs hátsószándék.

Amelyik lánynak/nőnek már van némi tapasztalat az megérzi, hogy mit akar az adott illető.

2022. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs mögötte hátsó szándék, akkor miért ebbe a kategóriába írtad a kérdést?


24/f

2022. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze. Nagyon jól tud esni az ilyesmi. Örülök, hogy ezt felvetetted, sokan nem jutnak el idáig.
2022. dec. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Mert szexuális jellegű dícséreteket és flörtöléseket kapott leginkább. Mi másba tegyem?
2022. dec. 17. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!