Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok találkoztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok találkoztatok már akkora pénisszel, ami nem ment belétek vagy már eleve nemet mondtatok rá? Ha igen mekkora volt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 19. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 20 cm és már többen is nemet mondtak emiatt 😞
2022. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen.
2022. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volt meg ilyen
2022. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Vicces, de én élvezném, ha nemet mondana vagy csak félig engedné berakni. 20 cm amúgy a méretem. Felizgatna, ha pl. ki kéne nyalnom, de ő is csak max orál vagy kézimunka. Viszont kedvelnénk egymást, összejárnánk, a lánynak tetszene, hogy nagyobb a méretem, imponálna neki, de nem lenne aktus csak egyebek. Írjon privit, aki ebben partner lenne!
2022. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen. 18-nál hosszabbal nem találkoztam.
2022. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt. Nyaraláskor egy néger sráccal. Akkora volt hogy még a makkja sem fért be teljesen. Kézzel kellett kielégítenem mert leszopni sem bírtam...

A méretet nem tudom, egy pasimnak se mértem még le, de jóval hosszabb is volt mint a két markom.

2022. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt, többször is. Nem tudom élvezni a nagy méretet, sőt eszméletlenül tud fájni. Úgyhogy ha megtudtam hogy az van neki akkor nekem az egy nem volt mindig, akármennyire is győzködtek hogy az jó 😅
2022. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem volt hatalmashoz szerencsém pedig nagyon örülnék neki. Eddig a 22/7 is bement tövig.
2022. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!