Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Thai masszázsnál van happy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thai masszázsnál van happy ending?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Thaiföldön van. Pesten a legtöbb helyen nincs, amiről tudok a Sa-Bai

szalonokban ráráznak a bohócra, 10k-t kért a csaj, mondtam 5, aztán duzzogva beleegyezett.

2022. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
1, köszi a tippet, kétszer voltam ilyen masszázson úgy sosem izgattak az ázsiai nők de valami olyan kisugárzása volt és úgy ért hozzám hogy végem volt... Ami durva, az exemmel voltam és a csaj nem volt semennyire lezbikus hajlamú de őt is felizgatta a dolog. Mondjuk arra nagyon kíváncsi lettem volna mi a fenét tudtak egy órán keresztül csicseregni, de nem tudok egyetlen ázsiai nyelven sem.
2022. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
97%
Van bizonyos helyeken.
2022. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es "nem tudok egyetlen ázsiai nyelven sem" erről az amerikaiak jutnak eszembe, amikor azt hiszik európában mindenki egy nyelvet beszél :D Hiába beszélsz japánul, koreaiul, kínaiul, úgy sem értenél egy vakhangot sem a thaiból.
2022. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

A legtöbb helyen NINCS!

Van nagyon bevállalós prosti akit ismerek, néha járok hozzá és Ő rendszeresen jár thai masszőzhöz és benne van eléggé ebben a témában is és szokta mondani, hogy nagyon sajnálja a csajokat, mert FOLYAMATOSAN ezzel zaklatják Őket, holott Ők masszőrök és NEM szexmunkások.

2022. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4.


Ez így van… Sőt, hiába beszél pl. mandarin kínaiul, ha az adott emberek Kantoni kínaiul beszélnek, abból sem fog szinte semmit érteni.

2022. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Én eddig háromszor voltam kétszer fel ajánlották, eddig nemet mondtam de holnap megint megyek lehet év végi levezetés mégis meglesz!
2022. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!