Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a lányok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok a normális fiúkkal flegmák, bunkók azokkal a fiúkkal meg akik semmibe veszik, kihasználják ő utánuk meg futnak, csorgatják a nyálukat?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert azok, akik magukat "normális fiú" címszó alatt határozzák meg, valójában balf***ok, csak ezt nem akarják beismerni.
2022. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Volt már ilyen kérdés.Általánosítasz.Te lennél a normális ?

Gondold át: mi lehet az oka ha így viselkednek veled.

Ez úgy működik: fel kell kelteni a lányok érdeklődését.

Neked ez nem megy, vagy miért gondolod, hogy minden lány

így viselkedik?

2022. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha normális lennél, lenne barátnőd és nem siránkoznál mindennap itt. De az, hogy valaki "normális" az egy alap dolog, ettől egy nő figyelmét sem kelted fel.
2022. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

a kérdés más szavakkal megfogalmazva:

semmi vonzó nincs bennem, másokban igen, másoknak jut pina, nekem nem, miért van ez?

2022. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Hozd ki magadból külsőleg a legjobbat és legyél tökösebb. Ennyi. Ne siránkozz mint egy kislány.
2022. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Nos, engem a környezetem normálisnak tart, nincs különösebben semmi hivalkodó tulajdonságom, mégis jut pina. Van 3 nő is, akikkel összejárok dugni, így szinte minden nap van szex.

Ahogy én látom a helyzetet: A társadalom, pláne a covid megjelenése óta borzasztóan elkorcsosult, kifordult önmagából. Amiket értéknek tekinthetünk, azok egyre inkább kivesznek az emberekből. A köznapi social media által arcunkba tolt elvárásoknak igyekszik megfelelni az emberek nagytöbbsége, irreális, elmebeteg elképzeléseket támasztva a másik emberrel szemben, ezért is nehéz manapság bármilyen működő kapcsolatot összehozni. A nők pontosan tudják, hogy bármikor bármire, még ha csak rövid időre is, találnak maguknak hímnemű egyedet. Az átlagos férfi, meg csak egyre inkább magába zárkózik, alig mozdul ki, ezzel elérve a sorozatos megerősítést abban, hogy egyre kevesebbet ér. És valahol ez így is van, mivel az ember nem fog tudni előrébb lépni, amíg mindenhez úgy kezd hozzá, hogy meg fogom csinálni, és nem azon pörög, hogy ha elkezdem, akkor így meg úgy biztos lesz, és ez nekem rossz és akkor mit kezdek vele... Csírájában fojtja el önmaga törekvéseit, megerősítve önmagát abban, hogy igen, neki nem jut semmi, de azt már nem ismeri fel, hogy ez egy borzasztó lúzer gondolkodásmód.

Amint ezt levetkőzöd és megszerzed az önbizalmadat, menni fog a csajozás is.

2022. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
100000. rinyálós nettó faxság picsogós kérdés
2022. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
A covid előtt is elb@szott volt a világ.
2022. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

XDDD.


Nőlj fel, szedj magadra némi önbizalmat, és járj el néha a monitor elől máshová ahol hús vér emberek vannak. Ennyi. :D Ha a normális a te fejedben azt jelenti, hogy te vagy a 50 kg-s full unalmas siránkozó kis elit majom, hát sajnálom. Ismerek nem egy ilyen korombeli férfit, bottal se piszkalnam meg őket, és nem a kinezetuk miatt hanem mert lesír róluk hogy szerencsétlenek és mindenki hibás emiatt csak ők nem.

Az meg, hogy valaki semmibe vész vagy épp kihasznál, gondolhatod hogy nem így kezdődik. Két szerelmi csalódások vagyok túl az elmúlt 1,5 évben, az első pár hétben/hónapban a csillagokat is lehozták az égről, és az ujjuk köré csavartak mind a két esetben. Aztán baromira pofáraestem, de én voltam a naiv, ők meg éltek vele ez van. Ettől nem kezdem el az összes férfira ráhúzni ezt a sémát, mert nem igaz.

2022. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Mert a nők bár nem szeretik kimondani páran, de alárendeltek. És ha egyenlően vagy kiemelten kezeled őket, akkor el veszítik az érdeklődésüket.
2022. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!