Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ha egy lány “barátnak” direkt hagyom, hogy kihasználjon, csicskáztasson és tkp. lelki szemetesládának tartson?

Figyelt kérdés
Én igazából élvezem, kicsit kiélem a szubmisszivitásomat így. Végülis ő egy nő, joga van ahhoz hogy kihasználjon, én nekem meg kötelességem megtenni amit akar.

2020. nov. 23. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szerencsés vagyok. Én mit nem adnék ezért.
2020. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*vagy
2020. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
beteg vagy, de legalább belátod...
2020. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem az
2020. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mármint nem igazán normális dolog
2020. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én élvezem, hogy alárendelődhetek neki, neki meg jól jövök. Mindketten jól járunk szerintem. És néhanapján kedves is velem
2020. nov. 23. 17:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj, csak simp vagy. Üdv a klubban:D
2020. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mkdir ***** válasza:
0%
Én csak sajnálom, hogy a rengeteg mai fiatal "fiu" kB ennyire el van nőiesedve. Nyilván, gondolom ezt mindenki egyedileg éli meg, de ez inkább már tendencia. Lassan eltűnik a férfi nem pár generáció váltás után, felcserélődnek a nemi szerepek. Miért égő ma már férfinak lenni és férfiként viselkedni? Ezt árulja el nekem valaki...
2020. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi számít férfinak? Én pl járok küzdősportolni. Egy igazi férfi vagyok
2020. nov. 23. 22:30
 10/14 Mkdir ***** válasza:

Nem a fizikai attribútumokon múlik. A nők nem úgy vannak huzalozva, hogy a gyenge megalazható férfiakat szeressék vagy társként tekintsenek rájuk. Nyilván nem a szerepjátékokról beszélek, de szerintem ez nálad sem csak egy játék. Ez vagy ezt élvezed. Férfinak lenni elemi ösztön, nehéz lenne kis terjedelemben leirni.

Még azok a lányok is akik most mert menő vagy nem tudom, együtt vannak nőies fiúkkal, a későbbiekben, amikor már komolyabb a tét, a férfiakat fogják választani. A nő, nő akar lenni a férfi mellett, ezt nem lenne egészséges átírni, és szerintem nem is lehet.

2020. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!